Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Lista szkoleń

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[SZKOLENIE] INCOTERMS 2020. Zasady prawidłowego stosowania reguł w krajowych i międzynarodowych dostawach towarów

Pobierz jako plik iCal
Środa, 27. maj 2020, 09:30 - 15:30

5 

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt.: INCOTERMS 2020. Zasady prawidłowego stosowania reguł w krajowych i międzynarodowych dostawach towarów 

 


pdfprogram szkolenia

Cele szkolenia:

- przekazanie informacji o najnowszych zmianach w regułach Incoterms® 2020,
- ich nowej strukturze wewnętrznej,
- różnicach pomiędzy Incoterms® 2010 i Incoterms® 2020,
- analiza 11 reguł Incoterms® 2020, z uwzględnieniem podziału obowiązków, kosztów i ryzyka związanego z dostawą towaru między stronami umowy: sprzedającym i kupującym.


Korzyści z udziału w szkoleniu:

- Uczestnik szkolenia uzyska poszerzoną wiedzę, niezbędną do prawidłowego i bezpiecznego stosowania reguł Incoterms® 2020, pomiędzy sprzedającym a kupującym (w wywozie i przywozie towarów).
- Uczestnik szkolenia będzie potrafił dokonać wyboru prawidłowej reguły Incoterms®.
- Prawidłowy wybór odpowiedniej reguły dla towaru, środka jego transportu, a przede wszystkim, czy strony mają zamiar nałożyć obowiązki (np. obowiązek zorganizowania przewozu lub ubezpieczenia ) na sprzedającego czy na kupującego, pozwoli na uniknięcie problemów, dodatkowych kosztów i prawidłowej realizacji umowy handlowej.


Adresat:Âkadra kierownicza, specjaliści działów handlowych, osoby zarządzające w małych przedsiębiorstwach, eksporterzy, osoby odpowiedzialne za transport, spedycję i logistykęÂw firmie, przedstawiciele firm logistycznych i spedycyjnych oraz wszystkie osoby zainteresowane tematem.

 

Metodologia: warsztat połączony z prezentacją i dyskusją;


Prowadzący: Bogusław Konofalski -ÂTrener akredytowany przez PARP. Prowadzi warsztaty z zakresu wypełniania formularzy i dokumentów celnych, posiada doświadczenie w doradztwie związanym z importem oraz eksportem towarów i usług, analizą finansowo-ekonomiczną kontraktów międzynarodowych.ÂDoświadczony wykładowca i praktyk w zakresie procedur i dokumentacji celnej, agent celny, biegły sądowy z zakresu spraw celnych, specjalista ds. spedycyjno-celnych Sądu Okręgowego w Katowicach. 


Koszt udziału w szkoleniu: 600 zł netto od osoby. 
Podmiotom zrzeszonym
Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach przysługuje zniżka - zgodnie z Pakietem Usług dla firm członkowskich (5%, 10% bądź 15%). Każda kolejna osoba zgłoszona na dane szkolenie przez tą samą firmę otrzymuje rabat w wysokości 50 zł netto. Promocje cenowe nie łączą się. Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek.

 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o zapoznanie się zpdfzasadami_organizacji_szkolen.pdf , pdfobowiązkiem informacyjnym,
a następnie o przesłanie wypełnionej pdfKarty zgłoszenia uczestnictwa.pdf: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
do 20.05.2020 r.


W związku z ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.


Serdecznie zapraszamy


Miejsce : Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15
Kontakt : 32 351 11 86

Wróć

kwiecień 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc