Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Szkolenia i kursy

 P1040385

IMGP0210

 

Średnia ogólna ocen szkoleń zorganizowanych w 2015 r.: 4,74; w 2016 r.: 4,56
 (skala od 1 do 5)

Dziękujemy!

 

Mając na uwadze potrzeby edukacyjne przedsiębiorców oraz wymagania rynku pracy, a także niesłabnące zapotrzebowanie na edukację osób dorosłych, Zespół ds. Edukacji, Doradztwa i Projektów realizuje cele statutowe Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach w zakresie rozwoju systemu edukacji przygotowującego kadry dla potrzeb nowoczesnej gospodarki. W tym obszarze misją Zespołu jest oferowanie szerokiego wachlarza wysokiej jakości usług edukacyjnych będących podstawą do trwałego, ciągłego i efektywnego rozwoju firm. Inicjatywy podejmowane w tym zakresie mają formę szkoleń otwartych i zamkniętych dostosowanych do indywidualnych wymagań Klienta, kompleksowych projektów edukacyjnych realizowanych w ramach funduszy Unii Europejskiej oraz warsztatów i seminariów.  W doborze tematyki oraz form inicjatyw edukacyjnych uwzględnia się potrzeby przedsiębiorców, trendy biznesowe, jak również bieżące zmiany w przepisach prawa związane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz zagadnienia dotyczące krajowych i zagranicznych programów i funduszy wspierania rozwoju przedsiębiorczości.  

 

Kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług szkoleniowych, wysoko wykwalifikowana kadra i efektywność działań wpłynęły na ugruntowaną pozycję Izby na rynku usług szkoleniowych. Oferta edukacyjna jest stale unowocześniana i poszerzana o nowe tematy i formy szkoleń, a posiadane certyfikaty i zaświadczenia (w tym m.in. certyfikat jakości ISO 9001, akredytacja w ramach Krajowego Systemu Usług  dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach) gwarantują wysoki poziom świadczonych usług.

 

Szkolenia otwarte i zamknięte

 

Zespół organizuje szkolenia stacjonarne i wyjazdowe w formie otwartej oraz zamkniętej, które obejmują następujące obszary tematyczne: prawo pracy, handel zagraniczny i prawo międzynarodowe, programy pomocowe UE, prawo gospodarcze i podatki, ochrona środowiska, finanse, zamówienia publiczne, język migowy.

Szkolenia stacjonarne organizowane są w salach szkoleniowych bądź w nowoczesnej auli multimedialnej Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, która mieści się w centrum Katowic (ul. Opolska 15). Jednocześnie, na życzenie Klienta, istnieje możliwość organizacji szkolenia zamkniętego w miejscu wskazanym przez Klienta (np. w siedzibie firmy), bądź szkolenia wyjazdowego.

 

pdfZasady_organizacji_szkolen.pdf


SZKOLENIA ZAMKNIĘTE ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ DLA MAŁEJ GRUPY PRACOWNIKÓW! Nasz zespół:

Aleksandra Rolling 

Specjalista w Zespole ds. Edukacji, Doradztwa i Projektów 

tel. 32 351 11 86, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Mariusz Smurzyński 

Specjalista w Zespole ds. Edukacji, Doradztwa i Projektów

tel. 32 781 49 91, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 


grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc

PARTNERZY