Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Konsultacje WFOŚiGW

 

banner zielona gospodarka 2

 

 

Z przyjemnością pragniemy ogłosić, że na mocy porozumienia zawartego pomiędzy Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach informować będziemy o wspólnych inicjatywach, konferencjach, seminariach i warsztatach mających na celu m.in wdrażanie polityki środowiskowej zwłaszcza w zakresie zarządzania surowcami, segregacji odpadów, a także wdrażaniu ekologicznych procesów technologicznych produktów i usług oraz popularyzację nowoczesnych metod edukacji ekologicznej.

 

W zakładce „Punkt Konsultacyjny WFOŚiGW” znajdą Państwo szczegółowe informacje o możliwościach wykorzystania wsparcia udzielanego przez Fundusz na przedsięwzięcia podejmowane przez przedsiębiorców niezależnie od formy prawnej i wielkości ich firmy.

 

W tym miejscu zamieszczać będziemy także materiały pozwalające na wymianę dobrych praktyk w zakresie realizacji biznesowych projektów proekologicznych oraz umożliwiające zapoznanie się z aktualnie dofinansowywanymi ze środków krajowych i zagranicznych inicjatywami służącymi ochronie środowiska w naszym regionie.

 

Dzięki uruchomionemu przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach internetowemu punktowi konsultacyjnemu, eksperci WFOŚiGW będą na bieżąco odpowiadać na pytania przedsiębiorców dotyczących możliwości wykorzystania dofinansowania ich projektów. Najczęściej pojawiające się problemy i pytania publikowane będą na stronach internetowych Izby i Funduszu z myślą o ich rozpowszechnianiu i wydaniu poradnika ekologicznego dla przedsiębiorców stworzonego na bazie najczęściej zadawanych pytań.


Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań (zakładka "Zadaj pytanie") i współpracy!

 

 

RIG logo    wfosigw m
kwiecień 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc