Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Rada Izby

 

 

Szymon Adamecki

Przedsiębiorstwo Górnicze SILESIA Sp. z. o.o.

Piotr Antonowicz

„RUDPOL-OPA” Sp. z o.o.

Zbigniew Błaszczyk

TAX-US Podatki Doradztwo Zbigniew Błaszczyk Doradca Podatkowy

Mirosław Bobrzyński

Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum Sp. z o.o.
w Katowicach

Wojciech Boroński

Członek Honorowy

Tadeusz Burzec

GRODNO II Sp. z o.o.

Franciszek Buszka

Członek Honorowy

Andrzej Capiga

Członek Honorowy

Grzegorz Chmielewski

Polska Izba Turystyki Oddział Śląski

Roman Chwała

Benefit Business Sp. z o.o.

Marian Cieśla

Zakład Instalacji Elektrycznych „CAGRO” Sp. z o.o.

Krystyna Czaplicka - Kolarz

Główny Instytut Górnictwa

Łukasz Czopik

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.

Zdzisława Dacko - Pikiewicz

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Tadeusz Donocik


Sonia Draga

Wydawnictwo Sonia Draga

Janusz Dramski

JOHNY Group Janusz Dramski

Józef Dulian

NITROERG S.A.

Leszek Dziub

Firma Przemysłowo-Budowlana „LECHBUD”

Justyna Dziuma

3W Serwisy Informacyjne

Zygmunt Folta

Członek Honorowy

Tadeusz Freisler

Tramwaje Śląskie S.A.

Adam Gawęda

Kompania Węglowa SA

Jadwiga Gierczycka

Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania im. Gen. Jerzego Ziętka

Eugeniusz Gorczowski

JAEKEL-BUD-TECH

Radosław Gumułka

Grupa Gumułka Sp. z o. o.

Jan Hoppe

Członek Honorowy

Jacek Janas

TAURON Wytwarzanie S.A.

Mieczysław Koczkowski

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych

Zenon Kaczmarzyk

Siemianowickie Stowarzyszenie Przedsiębiorców

Piotr Komraus

Wodociągi Siemianowickie AQUA - SPRINT Sp. z o.o.

Andrzej Konieczny

Fundusz Górnośląski S.A.

Jolanta Kopiec

Członek Honorowy

Jan Kosmol

Park Naukowo-Technologiczny "TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o.o.

Marek Kubista

Centrum Serwisu Telekomunikacji i Telemetrii SEVITEL Sp.z o. o.

Longina Kugiel

Zakłady Energetyki Cieplnej SA

Krzysztof Kurzeja

KONDOR Sp. z o.o.

Jacek Kwiatkowski

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach

Andrzej Malinowski

Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego

Maria Milczarek - Kłose

„Panaceum” Agencja Usług Medycznych

Mirosław Motyka

ArcelorMittal Poland SA

Marek Myśliwiec

MM ENERGY Sp. z o.o.

Jerzy Nachel

Członek Honorowy

Marek Niemczyk

BOMAR S.A.

Radosław Nowakowski

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Bytom Sp. z o.o.

Izabela Ochojska

Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju

Zbigniew Olejniczak

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa

Krystyna Papiernik

Śląska Izba Turystyki

Heinz Pascher

Uniconsult Polska Sp. z o.o.

Paweł Pawelec

Firma Usługowo-Handlowa "VICTORIA"

Wiktor Pawlik

Członek Honorowy

Eugeniusz Piechoczek

AIRCONTACT Eugeniusz Piechoczek

Michał Pieczonka

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Żory Sp. z o.o.

Wiesław Pochopień

LaserTec Sp. z o.o.

Jerzy Podsiadło

WĘGLOKOKS S. A.

Marek Rasiński

Marlen Investments Sp. z o.o.

Piotr Rybicki

NARDZÓRKORPORACYJNY.PL Sp. z o.o.

Jan Rychlik

Rewital Serwis Sp. z o.o.

Mariusz Saratowicz

ELTRANS Sp. z o. o.

Joanna Schmid

Członek Honorowy

Aleksander Sieroń

Członek Honorowy

Katarzyna Siwek

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa w Katowicach

Aleksander Słota

TSL Silesia Sp. z o.o.

Henryk Stabla

Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki CARBOAUTOMATYKA S.A.

Joanna Strzelec – Łobodzińska

Przedsiębiorstwo Obrotu Energią i Paliwami EGW Sp. z o.o.

Aleksander Stuglik

KBZ Żuradzka &Wspólnicy Sp. K.

Krzysztof Szaflarski

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego

Józef Szczepański

Członek Honorowy

Jan Jerzy Szczęśniewski

Związek Stowarzyszeń Śląski Bank Żywności

Janusz Steinhoff

Janusz Steinhoff Doradztwo Gospodarcze- Przewodniczacy Rady

Artur Tomasik

GTL SA- Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice
w Pyrzowicach

Andrzej Wandzik

ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o.

Henryk Warkocz

TÜV NORD Polska Sp. z o.o.

Jerzy Warmuziński

Zespół Ciepłowni Przemysłowych „Carbo - Energia”    
Sp. z o.o.

Jarosław Więcek

Energoinstal S.A.

Krzysztof Wilgus

Business Consulting Sp. z o.o.

Piotr Wojaczek

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Piotr Wojtas

Instytut Technik Innowacyjnych EMAG

Jan Wojtyła

Członek Honorowy

Tadeusz Wnuk

Członek Honorowy

Tomasz Zieliński

QUERIS Sp. z. o.o.

Tomasz Zjawiony

CONCORDIA Tomasz Zjawiony

Tadeusz Zuber

Członek Honorowy

Izabella Żyglicka

Adwokaci i Radcowie Prawni SK Izabella Żyglicka
Wspólnicy

 

listopad 2017
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

 

kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc

PARTNERZY