Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

II edycja programu 2012

W trakcie sesji plenarnej ”Nauka – Biznes – Samorząd – RAZEM DLA GOSPODARKI” pierwszego dnia II Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień Laureatom II edycji Programu „Samorząd, który wspiera MŚP”.

 

Ogólnopolski program „Samorząd, który wspiera MŚP” jest skierowany do jednostek samorządu terytorialnego szczebla wojewódzkiego, powiatowego i lokalnego. Celem programu jest wyłonienie i promocja samorządów, które stwarzają przedsiębiorstwom sektora MŚP dogodne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej oraz w szczególny sposób wspierają rozwój tego sektora. Otrzymanie tak prestiżowego tytułu z rąk środowisk biznesowych jest wyraźnym sygnałem na to, iż podejmowane przez Laureatów Programu działania w zakresie wspierania MŚP są skuteczne i mają charakter trwały.

 

Zgodnie z regulaminem II edycji Programu „Samorząd, który wspiera MŚP”, w wyniku analizy wniosków i ankiet nadesłanych przez uczestników Programu, a także oceny ich zaangażowania w działania wspierające rozwój sektora MŚP, Kapituła II Edycji Programu pod przewodnictwem Pana Premiera Janusza Steinhoffa, podjęła decyzję o przyznaniu certyfikatów pięciu jednostkom samorządu terytorialnego w trzech kategoriach.

 

Z przyjemnością informujemy, że Laureatami II edycji Programu „Samorząd, który wspiera MŚP” zostały:

1. Bydgoszcz (w kategorii: Miasto),
2. Dąbrowa Górnicza (w kategorii: Miasto),
3. Sosnowiec (w kategorii: Miasto),
4. Czechowice – Dziedzice (w kategorii: Gmina Miejsko-Wiejska), oraz
5. Pawłowice (w kategorii: Gmina Wiejska).

 

W trakcie uroczystości Włodarze nagrodzonych miast i gmin otrzymali również dyplomy i statuetki Liderów, którzy wspierają MŚP. Wyróżnienia odebrali osobiście Panowie Prezydenci Kazimierz Górski, Zbigniew Podraza oraz Rafał Bruski, a także Pan Burmistrz Marian Błachut i Pan Zastępca Wójta Marek Lucjan.

 

 

sam1

sam2

sam3

 

 

Serdecznie gratulujemy!

kwiecień 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc