Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

VI edycja programu „Samorząd, który wspiera MŚP”

 

Samorząd, który wspiera MŚP

 

Ogólnopolski program „Samorząd, który wspiera MŚP” jest przedsięwzięciem towarzyszącym Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Program jest skierowany do jednostek samorządu terytorialnego szczebla wojewódzkiego, powiatowego i lokalnego. Celem programu jest wyłonienie i promocja samorządów, które stwarzają przedsiębiorstwom sektora MŚP dogodne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej oraz w szczególny sposób wspierają rozwój tego sektora.  Znalezienie się w gronie Laureatów Programu to nie tylko wzmocnienie wizerunku Urzędu w otoczeniu, ale także potwierdzenie szczególnej dbałości o rozwój sektora MŚP. Otrzymanie tak prestiżowego tytułu z rąk środowisk biznesowych jest wyraźnym sygnałem na to, iż podejmowane działania w zakresie wspierania MŚP są  skuteczne i mają charakter trwały. 

 

W tym roku odbywa się już VI edycja Programu. W wyniku analizy wniosków i ankiet nadesłanych przez uczestników, Kapituła wyłoni Laureatów, którzy otrzymają certyfikat oraz tytuł i logo promocyjne „Samorząd, który wspiera MŚP” z podaniem roku edycji, pełnym prawem jego użytkowania we wszelkich działaniach informacyjnych, promocyjnych i marketingowych. Przyznanie certyfikatu w jednej z kategorii programu jest równoznaczne z przyznaniem Marszałkowi, Staroście, Prezydentowi, Burmistrzowi lub Wójtowi wyróżnienia i statuetki „Lider, który wspiera MŚP”. Uroczyste wręczenie wyróżnień odbędzie się podczas VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

 

W przypadku zainteresowania udziałem w Programie prosimy o zapoznanie się z dokumentami: „Regulamin Programu” oraz „Warunki udziału” oraz przygotowanie wypełnionego i podpisanego wniosku i ankiety wg dostępnych wzorów. Wniosek i ankietę należy złożyć lub przesłać do dnia 23 września 2016 roku na adres:


Biuro Programu „Samorząd, który wspiera MŚP”
Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
ul. Opolska 15, 40-084 Katowice
 

Zachęcamy Państwa gorąco do przesyłania zgłoszeń do dnia 1 sierpnia 2016 roku. Zgłoszenia, które wpłyną do Biura Programu w tym terminie, zostaną zwolnione z opłaty rejestracyjno-weryfikacyjnej.

 

Dokumenty do pobrania:

pdfRegulamin programu 2016
pdfWarunki udziału 2016
docWzór ankiety
docWzór wniosku


czerwiec 2017
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

 

kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc

PARTNERZY