Samorząd, który wspiera MŚP - Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

VII edycja programu „Samorząd, który wspiera MŚP”

 

Samorząd, który wspiera MŚP

 

Ogólnopolski program „SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP” jest przedsięwzięciem towarzyszącym Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Program jest skierowany do jednostek samorządu terytorialnego szczebla wojewódzkiego, powiatowego i lokalnego.

 

Celem programu jest wyłonienie i promocja samorządów, które stwarzają przedsiębiorstwom sektora MŚP dogodne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej oraz w szczególny sposób wspierają rozwój tego sektora. Znalezienie się w gronie Laureatów Programu to nie tylko wzmocnienie wizerunku Urzędu w otoczeniu, ale także potwierdzenie szczególnej dbałości o rozwój sektora MŚP. Otrzymanie tak prestiżowego tytułu z rąk środowisk biznesowych jest wyraźnym sygnałem na to, iż podejmowane działania w zakresie wspierania MŚP są skuteczne i mają charakter trwały.

 

W tym roku odbywa się już VII edycja Programu. W wyniku analizy wniosków i ankiet nadesłanych przez uczestników, Kapituła wyłoni Laureatów, którzy otrzymają certyfikat oraz tytuł i logo promocyjne „Samorząd, który wspiera MŚP” z podaniem roku edycji, pełnym prawem jego użytkowania we wszelkich działaniach informacyjnych, promocyjnych i marketingowych. Przyznanie certyfikatu w jednej z kategorii programu jest równoznaczne z przyznaniem Marszałkowi, Staroście, Prezydentowi, Burmistrzowi lub Wójtowi wyróżnienia i statuetki „Lider, który wspiera MŚP”. Uroczyste wręczenie certyfikatów w programie „SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP” odbędzie się w podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

 

Więcej szczegółów (regulamin i warunki uczestnictwa w Programie znajdują się w ofercie. W przypadku zainteresowania udziałem w Programie prosimy o zapoznanie się z dokumentami: „Regulamin Programu” oraz „Warunki udziału” oraz przygotowanie wypełnionego i podpisanego wniosku i ankiety wg dostępnych wzorów. Wniosek i ankietę należy złożyć lub przesłać na adres sekretariatu Programu w terminie do dnia 15 września br.

 

OFERTA | WNIOSEK | ANKIETA

 
sierpień 2018
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc

PARTNERZY