Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Laury Umiejętności i Kompetencji

Obrazek 49

Laury Umiejętności i Kompetencji na trwałe wpisały się w polską rzeczywistość. Kolejne edycje poszerzają ich zasięg w kierunku zjednoczonej Europy i świata. Przemiany w sferze politycznej, gospodarczej i społecznej ostatnich lat wymagają nadania nowej rangi przed-siębiorcom, kadrom zarządzającym, działaczom samorządowym, ludziom nauki, kultury i  sztuki.

 

Samorządowi gospodarczemu przypadła ważna rola promowania i integrowania podmiotów polskiej gospodarki i pobudzania jej rozwoju. Nową rzeczywistość kreują przede wszystkim wielkie indywidualności, zespoły ludzi wybitnych, niekwestionowane autorytety życia gospodarczego, kulturalnego i społecznego. Niebagatelne znaczenie ma dla postępu cywilizacyjnego wyróżnianie liderów przemian i upowszechnianie ich osiągnięć.

 

W 1992 roku przedstawiciele Regionalnej Rady Gospodarki przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach wspólnie z zarządem Telewizji Polskiej S.A. Oddział Terenowy w Katowicach, redakcje: Radia Katowice S.A. i "Trybuny Śląskiej" - postanowili co roku nagradzać Laurami Umiejętności i Kompetencji nieprzeciętnych menedżerów, firmy, organizacje i instytucje, które wprowadzają skuteczne rozwiązania restrukturyzacyjne i torują drogę nowoczesnej gospodarce rynkowej, a także autorytety moralne i najwybitniejszych reprezentantów nauki, oświaty, kultury,  sztuki i polityki.

 

Zapraszamy na stonę www.laury.rig.katowice.pl 

 

Zapraszamy do zapoznania się z wydawnictwem laurowym tutaj

 

 

październik 2019
P W Ś C Pt S N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc