Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[PANEL DYSKUSYJNY] Praktyczne aspekty mediacji gospodarczych

Pobierz jako plik iCal
Piątek, 26. kwiecień 2019, 09:00 - 17:00

projektu unijny 1

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach jako Partner projektu „Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji” realizowanego we współpracy z Fundacją Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego „Facultas Iuridica” zaprasza do udziału w panelu dyskusyjnym „Praktyczne aspekty mediacji gospodarczych”.


Wydarzenie ma na celu wymianę doświadczeń między wszystkimi grupami interesariuszy mediacji z województwa śląskiego, w szczególności sędziami, prokuratorami, przedsiębiorcami i mediatorami. Spotkanie ma formę otwartej dyskusji, co ma pozwolić na sformułowanie wniosków w zakresie poprawienia funkcjonowania mediacji w sprawach gospodarczych. Panel odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2019 roku w "Q Hotel Plus" w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 12.


Program panelu znajdą Państwo pdfpdf tutaj 

 

Udział w panelu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w panelu poprzez przesłanie skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 24 kwietnia 2019 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

pdfFormularz_zgloszeniowy_PD.pdf.

 

Informacja nt. parkingu

Q Hotel Plus mieści się przy ul. Wojewódzkiej 12, w centru Katowic, nieopodlal Dworca PKP i Galerii Katowicakiej (około 400 m). Polecamy skorzystać z komunikacji miejskiej, a dla osób zmotoryzowanych polecamy parking w pobliskiej Galerii Katowickiej, alternatywnie można zaparkować wzdłuż ul. Wojewódzkiej czy sąsiednich ulic (parkomaty). 


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem Partnera Projektu „Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji”- RIG w Katowicach:

Tel. 32/ 351 11 86
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


CHCĄ PAŃSTWO WIEDZIEĆ WIĘCEJ NA TEMAT PROJEKTU?
Zapraszamy do kontaktu pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Projekt „Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji” jest realizowany przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach wspólnie z Fundacją Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego Facultas Iuridica (lider projektu).
Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronach:http://rig.katowice.pl/artykuly/144-projekty-unijne-str-glownaÂorazÂwww.slaskiecam.us.edu.pl

 

projektu unijny 2

Projekt „Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wróć

kwiecień 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc