Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[SZKOLENIE] Bezpieczeństwo łańcucha dostaw - zagadnienia celne

Pobierz jako plik iCal
Środa, 10. kwiecień 2019, 09:00 - 15:00

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt.:Bezpieczeństwo łańcucha dostaw - zagadnienia celne


pdfProgram.pdf

 


Celem szkolenia jest przedstawienie uczestnikom szkolenia zagadnień dotyczących stosowania przepisów celno-podatkowych w obrocie międzynarodowym. Weryfikacja wiedzy w dobie zmieniających się przepisów pozwala na łatwiejszą współpracę z agencjami celnymi, organizacjami celno-skarbowymi oraz przewoźnikami. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy nabędą świadomość jak poruszać się w temacie cła i stosowania przepisów celnych.

 
Adresat: szkolenie skierowane jest do osób, któe na co dzień zajmują się obrotem międzynarodowym, agentów celnych, pracowników działów spedycji i logistyki. 

 
Metodologia:wykład połączony z dyskusją. 

Omawiane podczas szkolenia zagadnienia będą przedstawione na konkretnych przykładach wynikających z wieloletniej praktyki trenera w stosowaniu bezpośrednim przepisów, praktyki konsultacyjnej oraz współpracy z organami celno-skarbowymi. Pozwoli to uczestnikom uzyskać dodatkowe korzyści w postaci przyswojenia trudnych zagadnień w sposób przejrzysty i poparty przykładami.
Każdy z uczestników otrzyma obszerny zestaw materiałów w formie elektronicznej. W ramach programu jest zarezerwowany czas na indywidualne rozmowy z uczestnikami i udzielanie odpowiedzi na zadawane pytania.

 

 
Prowadzący: Ewa Bobrowska - trener szkoleń otwartych i zamkniętych w zakresie przepisów celnych i spedycyjnych, pochodzenia towarów i handlu międzynarodowego. Agent celny. Posiada ponad 20letnie doświadczenie w przygotowywaniu zgłoszeń celnych, reprezentacji klienta przed Urzędem Celnym, sporządzaniu deklaracji Intrastat. Posiada wiedzę z zakresu przepisów celno-podatkowych, zagadnień spedycyjnych, transportowych i logistycznych.

 
Koszt udziału w szkoleniu: 480 zł netto od osoby. Możliwość uzyskania dofinansowania do udziału w szkoleniu dla przedstawicieli sektora MSP (z Bazy Usług Rozwojowych), do - 80%.
Podmiotom zrzeszonym w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach przysługuje zniżka - zgodnie z Pakietem Usług dla firm członkowskich (5%, 10% bądź 15%). Każda kolejna osoba zgłoszona na dane szkolenie przez tą samą firmę otrzymuje rabat w wysokości 50 zł netto. Promocje cenowe nie łączą się. Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniuÂprosimy o zapoznanie się z pdfzasadami_organizacji_szkolen.pdf, pdfobowiązkiem informacyjnym,
a następnie o przesłanie wypełnionej pdfKarty zgłoszenia uczestnictwa.pdf: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

do 03.04.2019 r.


W związku z ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Serdecznie zapraszamy!

Miejsce : Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15
Kontakt : 32/ 35 111 86

Wróć

marzec 2020
P W Ś C Pt S N
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc