Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[SZKOLENIE] INCOTERMS 2010 - jak je rozumieć i stosować

Pobierz jako plik iCal
Czwartek, 31. styczeń 2019, 10:00 - 15:00

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt.: INCOTERMS 2010 - jak je rozumiec i stosować


pdfProgram.pdf

 

Cel szkolenia:przekazanie aktualnych informacji o Incoterms 2010, klasyfikacji reguł, terminach, o zmianach w stosunku do Incoterms 2000 oraz o zasadach prawidłowego i bezpiecznego stosowania reguł w kontraktach handlowych. Reguły Incoterms 2010 zostaną zanalizowane w kontekście podziału obowiązków, kosztów i ryzyka związanego z dostawą towaru między stronami kontraktu. Po szkoleniu uczestnik będzie potrafił dokonać wyboru prawidłowej reguły Incoterms, z uwzględnieniem specyfiki towaru i gałęzi transportu, w kontraktach eksportowych i importowych. Pozwoli to na uniknięcie wielu kosztownych błędów i bezkonfliktową realizację transakcji handlowej.

 

Adresat:kadra kierownicza, specjaliści działów handlowych, osoby zarządzające w małych przedsiębiorstwach, eksporterzy, osoby odpowiedzialne za transport, spedycję i logistykę w firmie, przedstawiciele firm logistycznych i spedycyjnych oraz wszystkie osoby zainteresowane tematem.

 

Metodologia:wykład połączony z prezentacją, dyskusją, zajęciami warsztatowymi. W trakcie szkolenia co najmniej jedna godzina zostanie poświęcona na wymianę poglądów w formie dyskusji, ewentualne formułowanie problemów, pytania i odpowiedzi. 

 

Prowadzący:Jarosław HermanowiskiÂ-ekspert w zakresie INCOTERMS i kontraktacji eksportowej. Jedyny w Polsce trener akredytowany przez Międzynarodową Izbę Handlową w Paryżu. Doświadczony konsultant i trener o szerokim doświadczeniu, wykładowca m.in. Centrum Doskonalenia Kadr Handlu Zagranicznego i Krajowej Izby Gospodarczej. Autor książek z zakresu handlu zagranicznego (w tym: „Handel zagraniczny – poradnik”, „INCOTERMS 2000”) oraz współautor pierwszego polskiego komentarza do Konwencji Wiedeńskiej.

 Â 

Koszt udziału w szkoleniu: 690 zł netto od osoby. Możliwość uzyskania dofinansowania do udziału w szkoleniu dla przedstawicieli sektora MSP (z Bazy Usług Rozwojowych), do - 80%.
Podmiotom zrzeszonym w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach przysługuje zniżka - zgodnie z Pakietem Usług dla firm członkowskich (5%, 10% bądź 15%). Każda kolejna osoba zgłoszona na dane szkolenie przez tą samą firmę otrzymuje rabat w wysokości 50 zł netto. Promocje cenowe nie łączą się. Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek. Uczestnicy otrzymają komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek.Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniuÂprosimy o zapoznanie się zÂpdfzasadami_organizacji_szkolen.pdf
oraz pdfobowiązkiem informacyjnym,

a następnie o przesłanie wypełnionej pdfKarty zgłoszenia uczestnictwa.pdf: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

do 24.01.2019 r.


W związku z ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Serdecznie zapraszamy!

Miejsce : Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15
Kontakt : 32/ 35 111 86

Wróć

marzec 2020
P W Ś C Pt S N
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc