Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[PATRONAT] Akademia Marketingu

Pobierz jako plik iCal
Czwartek, 11. październik 2018, 08:00 - 17:00

cover-foto-600px

 

 

Premium Partner Google zaprasza śląskich przedsiębiorców na Akademię e-marketingu.

 


11 października, już po raz drugi w tym roku, wspólnie z CS Group Polska SA i Agencją Interaktywną ClearSense zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie z zagadnień e-marketingu. Szkolenie odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, plac Sławika i Antalla 1, a program spotkania dostępny jest tutaj.

 


Tematyka szkolenia to najnowsze trendy e-marketingu z zastosowaniem wyszukiwarki Google, a także narzędzi, które pozwolą uzyskać najlepsze efekty promocji firmy. Specjaliści Akademii opowiedzą również o tym, dlaczego warto mierzyć i analizować rezultaty podjętych działań i w jaki sposób kontrolować swoją inwestycję w rozwiązania e-marketingu.

 


Szczególną uwagę poświęcimy także aspektom współpracy z dostawcami usług, zasygnalizujemy zagrożenia wynikające z wyboru określonego modelu rozliczenia, przedstawimy także oficjalne stanowisko Google wobec skutecznych obecnie działań prowadzonych w wyszukiwarce.

 


Warsztaty dla Państwa poprowadzą specjaliści i praktycy, którzy na co dzień pracują z polskimi firmami i prowadzą strategie marketingowe w oparciu o wyszukiwarkę Google. Tematyka szkolenia to zarówno analiza czynników, które mają bezpośredni wpływ na widoczność i bezpieczeństwo strony www, jak i przegląd najskuteczniejszych obecnie działań dotarcia do klienta poprzez Internet.

 


Nasze spotkanie będzie również doskonałą okazją do nawiązania i utrwalania relacji z lokalnymi firmami.

 


Udział w szkoleniu jest bezpłatny, wymaga jednie zgłoszenia swojego udziału poprzez formularz na stronie www.

 

Zapraszamy gorąco.

 


Zachęcamy także do zapoznania się z raportem „Rynek marketingu online dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce”, który został wydany przez CS Group Polska SA pod patronatem IAB Polska.

 


Publikacja szczegółowo analizuje zarówno potrzeby, jak i aktualne możliwości oraz narzędzia dedykowane polskim firmom. Raport dostępny jest tutaj
Patronem Akademii e-Marketingu jest CS Group Polska SA, członek Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska www.iab.org.pl.
CS Group Polska SA i Agencja Interaktywna ClearSense swoje działania kierująÂ  do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, oferując efektywne rozwiązania z zakresu marketingu internetowego. W portfolio agencji znajduje się: projektowanie stron www, SEO, Google Ads, Display, e-Mailing, Social Media, Content Marketing. Jako Partner Google Premium AdsTM, prezentuje na bezpłatnych Akademiach najbardziej efektywne metody promocji w wyszukiwarce Google. Google i Google Ads są zastrzeżonymi znakami towarowymi Google Inc.

 

Kontakt dla mediów:

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Anna Pszczółkowska
Business Development & Communication Director
Koordynator projektu Akademia ClearSense

CS Group Polska SA
ul. Jagiellońska 69, 03-303 Warszawa
Więcej informacji na www.akademiaclearsense.pl

Wróć

maj 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc