Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[SEMINARIUM] VI Śląskie Seminarium Rynku Nieruchomości

Pobierz jako plik iCal
Czwartek, 20. wrzesień 2018, 08:00 - 17:00

VI Śląskie Seminarium Rynku Nieruchomości
20 września 2018 r.
Park Hotel DIAMENT, ul. Wita Stwosza 37, 40-042 Katowice


 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na VI Śląskie Seminarium Rynku Nieruchomości, które odbędzie się w dniu 20 września 2018 r. w Park Hotel DIAMENT, ul. Wita Stwosza 37, 40-042 Katowice, organizowane przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami.

 


Nasza Izba jest pozarządową organizacją samorządową skupiającą przedsiębiorców i firmy realizujące swoją działalność zawodową w szeroko rozumianej branży gospodarki nieruchomościami i posiada utrwaloną pozycję w tym obszarze rynku krajowego.

 


Seminarium skierowane jest głównie do przedstawicieli miast i gmin widzianych w osobach prezydentów, burmistrzów, osób zajmujących się bezpośrednio zarządzaniem nieruchomościami, przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych, prywatnych zarządców nieruchomości i pośredników w obrocie nieruchomościami oraz pozostałych podmiotów związanych z rynkiem nieruchomości.

 


Celem Seminarium jest interaktywna wymiana doświadczeń i oczekiwań wzajemnych pomiędzy podmiotami rynku nieruchomości oraz przedstawicielami samorządów i administracji publicznej, a także prezentacja innowacyjnych projektów i programów wspierających pracę zarządców, pośredników oraz inwestorów.

 


Głównym tematem VI Seminarium Rynku Nieruchomości, w którym weźmie udział ok. 100 osób będzie ,,Podmiotowe wykorzystanie organizacji samorządowych przedsiębiorców branży nieruchomościowej w procedurze konsultacji zmian aktów prawa miejscowego potencjalnym źródłem uzyskania efektu synergii oraz podniesienia jakości wzajemnych relacji – wymiana doświadczeń i wzajemnych oczekiwań przez przedstawicieli władz samorządowych i administracji terenowej oraz samorządów przedsiębiorców” w celu polepszenia komunikacji między administracją publiczną a uczestnikami rynku nieruchomości.

 


Zaplanowaliśmy również dla wszystkich uczestników poczęstunek oraz czas na dyskusję, podczas której postaramy się pomóc rozwiązać Państwa problemy. Seminarium będzie także doskonałym miejsce do wymiany doświadczenia i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.


Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które nie chcą stać w miejscu, a pragną poszerzyć swoją wiedzę.

 

Do pobrania:

pdfkarta_SRN_Katowice_2018.pdf


Wróć

kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc