Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[PATRONAT] 11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018

Pobierz jako plik iCal
Od Czwartek, 11. październik 2018 -  08:00
Do Niedziela, 14. październik 2018 - 17:00

U-RODZINY 2018-baner 600px

 

NAJWIĘKSZA KONFERENCJA BIZNESOWA FIRM RODZINNYCH W POLSCE!


W dn. 11-14 października 2018 r. w Katowicach odbędzie się 11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018 – największe i najważniejsze wydarzenie dla środowiska przedsiębiorców rodzinnych w Polsce. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych co roku staje się platformą dialogu i współpracy przedstawicieli biznesu, państwa i nauki. Głównym celem Zjazdu jest ukazanie wizerunku firm rodzinnych jako przedsiębiorstw, które w głównej mierze tworzą polską gospodarkę, oraz jednocześnie, jako podmiotów innowacyjnych, które aspirują do ciągłego rozwoju, zdobywając nie tylko rynek polski, ale przede wszystkim rynki zagraniczne.

 


W ciągu trzech dni Zjazdu Katowice staną się miejscem spotkań przedsiębiorców rodzinnych nie tylko we własnym gronie, ale i z administracją rządową, przedstawicielami samorządów oraz środowiskiem naukowym i eksperckim. Program 11. edycji Zjazdu jest najbogatszy w historii wydarzenia, a lista prelegentów obfituje w znane nazwiska. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa, Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. Do grona patronów medialnych Zjazdu dołączyli m.in. telewizja TVP3 Katowice i Polskie Radio Katowice.

 


Wśród prelegentów i gości specjalnych Zjazdu będzie można spotkać założycieli i prezesów największych polskich firm rodzinnych m.in.: Selena FM, Mokate, Comarch, Colian Holding, Hasco-Lek i wielu innych. Nie zabraknie także wiedzy eksperckiej i naukowej, gdyż swój udział potwierdzili prof. Tadeusz Uhl (Akademia Górniczo-Hutnicza), dr hab. Andrzej Sobaś (profesor ASP w Krakowie), Zuzanna Skalska (badaczka trendów w biznesie), a także prof. Andrzej Blikle (Honorowy Prezes IFR).

 


U-RODZINY to wyjątkowe wydarzenie, które służy integracji, wymianie doświadczeń i planowaniu wspólnych przedsięwzięć przez firmy rodzinne. Hasło przewodnie Zjazdu – Aspiracje i Możliwości, nawiązuje do głównego pytania, na które spróbujemy odpowiedzieć podczas wydarzenia – „Czy polskie firmy rodzinne mogą odgrywać ważną rolę w europejskiej i światowej gospodarce?”.

 


Wspólnie ze znanymi prelegentami będziemy rozmawiać o inwestowaniu w rozwój technologii, o nowych wyzwaniach w obliczu czwartej rewolucji przemysłowej, o patriotyzmie regionalnym i ekspansji zagranicznej polskich firm rodzinnych, a także o wizerunku i postrzeganiu polskich marek na świecie. Poruszone także zostaną “tradycyjne” tematy Zjazdu, takie jak sukcesja w firmach rodzinnych, zmiany prawne i podatkowe wprost dotyczące przedsiębiorców oraz efektywne zarządzanie i polityka kadrowa.

 


U-RODZINY to nie tylko konferencja merytoryczna, ale też świetna zabawa na uroczystym balu i okazja do świętowania wśród przedsiębiorców rodzinnych. Gala wieczorna odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, a dla gości wystąpią Marcin Wyrostek & Corazon oraz zespół SoundMachine. Dodatkową atrakcją dla uczestników będzie wieczór artystyczny w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia – jednej z najbardziej unikalnych sal koncertowych nie tylko w Polsce, ale i całej w Europie.

 

Strony internetowe: www.u-rodziny.pl | www.firmyrodzinne.pl
Facebook: www.facebook.com/inicjatywafirmrodzinnych 
LinkedIn: www.linkedin.com/company/inicjatywafirmrodzinnych

 

Wróć

czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc