Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[SZKOLENIE] Ceny transferowe - aktualne przepisy

Pobierz jako plik iCal
Czwartek, 8. listopad 2018, 10:00 - 15:00

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt.: Ceny transferowe - aktualne przepisy

 


pdfprogram.pdf


Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom informacji na temat aktualnego stanu prawnego w zakresie cen transferowych. W trakcie szkolenia poruszonezostaną zagadnienia dotyczące m.in. procedur sporządzania dokumentacji podatkowej oraz obowiązków informacyjnych i sprawozdawczych związanych z cenami transferowymi.

Korzyści dla uczestników szkolenia:
• poznanie aktualnego stanu prawnego i praktyk w zakresie cen transferowych,
• pozyskanie solidnych podstaw teoretycznych i praktycznych do przygotowania dokumentacji cen transferowych wg nowych wymogów.

 

Adresat: szkolenieskierowane jest do osób zajmujących się rozliczaniem transakcji dokonywanych pomiędzy podmiotami powiązanymi, księgowych, dyrektorów finansowych oraz osób pragnących pozyskać wiedzę związaną z tematyką cen transferowych. Szkolenie nie jest adresowane dla doradców świadczących usługi w zakresie sporządzania dokumentacji i analiz dla klientów zewnętrznych.


Metodologia: szkolenie ma charakter interaktywny: łączy różnorodne techniki prezentacji z zaangażowaniem uczestników w dyskusje i omówienie możliwości działań w prezentowanych przypadkach.


Prowadzący: Roksana Mytkoś -doradca podatkowy. Specjalistka w zakresie podatku od towarów i usług, zajmująca się także sporządzaniem dokumentacji cen transferowych do transakcji zawieranych pomiędzy podmiotami powiązanymi. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako pracownik Izby Administracji Skarbowej w Krakowie. Współpracownik Kancelarii Radców Prawnych V4 Legal P. Szmolke sp. k.


Koszt udziału w szkoleniu: 450 zł netto od osoby. Możliwość uzyskania dofinansowania do udziału w szkoleniu dla przedstawicieli sektora MSP (z Bazy Usług Rozwojowych), do -80%.
Podmiotom zrzeszonym
Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach przysługuje zniżka - zgodnie z Pakietem Usług dla firm członkowskich (5%, 10% bądź 15%). Każda kolejna osoba zgłoszona na dane szkolenie przez tą samą firmę otrzymuje rabat w wysokości 50 zł netto. Promocje cenowe nie łączą się. Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek.

 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o zapoznanie się zpdfzasadami_organizacji_szkolen.pdf ,
a następnie o przesłanie wypełnionej pdfKarty zgłoszenia uczestnictwa.pdf: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
do 31.10.2018 r.


W związku z ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.


Serdecznie zapraszamy

Miejsce : Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15
Kontakt : 32/ 351 11 86

Wróć

maj 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc