Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[SZKOLENIE] Fakturowanie - informacje praktyczne

Pobierz jako plik iCal
Wtorek, 20. listopad 2018, 10:00 - 15:00

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt.: Fakturowanie - informacje praktyczne


pdfProgram.pdf

 

Celem szkolenia jest omówienie najważniejszych zagadnień dotyczących zasad fakturowania i obrotu fakturowego w działalności gospodarczej, z uwzględnieniem aktualnych przepisów w tym zakresie. Podczas szkolenia przedstawione zostaną zagadnienia związane z wystawianiem faktur, ich zawartością oraz terminem ich wystawiania, zapoznają się również z zasadami korygowania podstawy opodatkowania w podatku od towarów i usług (faktury korygujące, noty korygujące). Ponadto poruszone zostaną kwestie dotyczące zasad fakturowania zarówno w transakcjach krajowych, jak i zagranicznych.

 
Adresat: pracownicy działów handlowych, głowni księgowi, służby księgowo – podatkowe, pracownicy działów finansowo – księgowych oraz kontrolerzy finansowi oraz wszystkie osoby zainteresowane tematem szkolenia

 
Metodologia: szkolenie ma charakter warsztatowy, oprócz prelekcji i wykładu przeprowadzona zostanie analiza praktyczna i ćwiczenia na zagadnieniach problemowych.

 
Prowadzący: Bartosz Kubista - adwokat przy Izbie Adwokackiej w Katowicach, doradca podatkowy. Członek Katedry Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, wykładowca. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, finansowym i podatkowym. Autor publikacji naukowych poświęconych prawu podatkowemu oraz prawu bankowemu. Wykładowca przy Krajowej Izbie Doradców Podatkowych, Fundacji Rozwoju Rachunkowości i Fundacji Rozwoju Lokalnego w Knurowie.

 
Koszt udziału w szkoleniu: 450 zł netto od osoby. Możliwość uzyskania dofinansowania do udziału w szkoleniu dla przedstawicieli sektora MSP (z Bazy Usług Rozwojowych), do - 80%.
Podmiotom zrzeszonym w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach przysługuje zniżka - zgodnie z Pakietem Usług dla firm członkowskich (5%, 10% bądź 15%). Każda kolejna osoba zgłoszona na dane szkolenie przez tą samą firmę otrzymuje rabat w wysokości 50 zł netto. Promocje cenowe nie łączą się. Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek.Uczestnicy otrzymają komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniuÂprosimy o zapoznanie się z pdfzasadami_organizacji_szkolen.pdf,
a następnie o przesłanie wypełnionej pdfKarty zgłoszenia uczestnictwa.pdf: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

do 13.11.2018 r.


W związku z ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Serdecznie zapraszamy!

Miejsce : Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15
Kontakt : 32/ 35 111 86

Wróć

kwiecień 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc