Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[SZKOLENIE] Personal Brand - pokazuj to, co chcesz pokazać; pokazuj tym, co powinni to zobaczyć

Pobierz jako plik iCal
Piątek, 7. wrzesień 2018, 09:00 - 16:00

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt.: Personal Brand - pokazuj to, co chcesz pokazać; pokazuj tym, co powinni to zobaczyć

program szkolenia.

pdfProgram.pdf


Cel szkolenia:

Nauczyć kreowania własnej marki osobistej oraz jednoznacznej i skutecznej komunikacji w kontekstach biznesowych,zarówno oficjalnych, jak i nieoficjalnych. Przejąć kontrolę nad tym, co ludzie o Tobie mówią, myślą i jak się z Tobą komunikują.

 

Korzyści z udziału w szkoleniu:  

- Zaczniesz docierać do odpowiedniej grupy klientów, którzy będą chcieli zapłacić odpowiednio dużą cenę za Twoją usługę
- Będziesz skuteczniej sprzedawał
- Będziesz miał mniej nieporozumień zarówno z klientami i pracownikami, jak i życiu prywatnym
- Stworzysz odpowiedni wizerunek przedsiębiorstwa, dzięki czemu Twoje produkty i usługi będą bardziej rozpoznawalne i pożądane

 

ÂAdresat:

- Przedsiębiorcy, którzy chcą łatwiej sprzedawać produkty
- Dyrektorzy i Managerowie ds. marketingu
- Dyrektorzy i Managerowie, którzy chcą być bardziej skuteczni
- Pracownicy, którzy chcą przyspieszyć swoją karierę
- Osoby, które chcą stworzyć swój wizerunek prywatny i zawodowy

 
Metodologia:
Szkolenie prowadzone w formie warsztatu i dużego zaangażowania uczestników. Narzędzia są przekazywane za pomocą prawdziwych przykładów, które pokazują skuteczność i sposób ich zastosowania zaraz po warsztatach.


Informacje dodatkowe - opis szkolenia: 

To, jakim samochodem jeździsz, jakie marki ubrań kupujesz, czy też jakiej pasty do zębów używasz jest efektem dobrze zrobionego brandu. Jednocześnie tworzy to Twój własny brand. A skoro tworzy to Twój własny brand to inni ludzie wyrabiają sobie opinie na Twój temat poprzez to jakich produktów i marek używasz.
- Jeżeli jeździsz samochodem marki BMW, to ludzie będą mieli zupełnie inne zdanie na Twój temat niż jakbyś jeździł Mercedesem czy Jaguarem.
- Jeżeli chodzisz w garniturze, to ludzie inaczej będą Cię traktować niż jak będziesz chodził dresach.
- Jeżeli w piątki wieczorem chodzisz z kolegami na piwo do pobliskiego baru, to inaczej będziesz postrzegany niż jakbyś chodził do restauracji serwującej dobre wina.

Wszystko ma znaczenie. Czy to jest sprawiedliwe, że ludzie Cię oceniają? Nie, nie jest! Jednak nie ma to znaczenia, bo tego nie jesteśmy w stanie zmienić. Możemy za to robić wszystko świadomie i mieć pełną kontrolę nad tym, jak ludzie będą o nas mówić, myśleć, a nawet jak będą z nami rozmawiać. Narzędziem dającym Ci kontrolę nad Twoim otoczeniem jest Personal Brand. Po tym szkoleniu będziesz miał pewność, że kreujesz swoją rzeczywistość świadomie i tak, jak chcesz. Przejmij kontrolę! Już czas!

 

Prowadzący: Maciej Nowosad 

Posiada kompleksową wiedzę z zakresu budowania strategii, tworzenia modeli biznesowych, marketingu, zarządzania ludźmi i przedsiębiorstwem. Ponad 8-letnie doświadczenie jako manager i konsultant biznesowy w korporacjach w Polsce i w Niemczech.

Poczuł na własnej skórze, co znaczy motywować ludzi do realizacji zadań i projektów, które były uważane za nieosiągalne. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu i motywowaniu zespołu zmieniał nastawienie pracowników, angażując ich do realizacji zadań, a wręcz przekonując do przekroczenia pokładanych w nich oczekiwań.

Prowadzi szkolenia z zagadnień biznesowych oraz rozwoju osobistego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w biznesie dogłębnie poznał problemy i wyzwania, z którymi na co dzień mierzą się managerowie wszystkich szczebli zarządzania. Dlatego obecnie wspiera sukces swoich Klientów jako trener, coach i mentor.

 
Koszt udziału w szkoleniu: 750 zł netto od osoby. Możliwość uzyskania dofinansowania do udziału w szkoleniu dla przedstawicieli sektora MSP (z Bazy Usług Rozwojowych), do - 80%.
Podmiotom zrzeszonym w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach przysługuje zniżka - zgodnie z Pakietem Usług dla firm członkowskich (5%, 10% bądź 15%). Każda kolejna osoba zgłoszona na dane szkolenie przez tą samą firmę otrzymuje rabat w wysokości 50 zł netto. Promocje cenowe nie łączą się. Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek. Uczestnicy otrzymają komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniuÂprosimy o zapoznanie się zpdfzasadami_organizacji_szkolen.pdf ,
a następnie o przesłanie wypełnionej pdfKarty zgłoszenia uczestnictwa.pdf: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

do 30.08.2018 r.


W związku z ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Serdecznie zapraszamy!

Miejsce : Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15
Kontakt : 32/ 35 111 86

Wróć

kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc