Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[SZKOLENIE] Etykieta w biznesie z elementami komunikacji biznesowej i protokołu dyplomatycznego

Pobierz jako plik iCal
Wtorek, 11. wrzesień 2018, 09:00 - 14:00

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt.: Etykieta w biznesie z elementami komunikacji biznesowej i protokołu dyplomatycznego


pdfProgram.pdf


Jeśli chcecie Państwo wiedzieć:

Jakie są podstawowe zasady etykiety?
Jak prawidłowo przywitać się i przedstawić
W jaki sposób kształtować swój wizerunek?
Czym jest precedencja i dlaczego jest ważna?
Jak przyjąć delegację krajową i zagraniczną?
Jak stworzyć pozytywne pierwsze wrażenie?
Jak używać nowoczesnych środków
komunikacji elektronicznej?
Jakie są zasady stroju oficjalnego?
Jak pokonywać bariery międzykulturowe?

 

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym szkoleniu!

 

Adresat:

Szkolenie przeznaczone jest dla instytucji administracji publicznej oraz przedsiębiorstw z branży handlowej i usługowej, których pracownicy reprezentują firmę na zewnątrz, mają styczność z ważnymi partnerami w kraju i za granicą lub realizują projekty międzynarodowe.

 
Metodologia:szkolenie prowadzone interaktywnego wykładu połączonego z prezentacją multimedialną oraz dyskusją z uczestnikami szkolenia 

 

Prowadzący:Paweł Grotowski -Trener z zakresu etykiety i protokołu dyplomatycznego. Długoletni pracownik MSZ, UKIE i KPRM. W latach 2005 - 2011 pracownik Protokołu Dyplomatycznego MSZ, odpowiedzialny za przygotowanie i realizację wizyt na najwyższym szczeblu z udziałem Prezydentów i Premierów, w kraju i za granicą.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, Instytutu Spraw Międzynarodowych. Ukończył studia podyplomowe z zakresu Integracji Europejskiej organizowane przez Krajową Szkołę Administracji Publicznej i Ecole Nationale d’ Administration, a także Studium Bezpieczeństwa Narodowego organizowane przez Uniwersytet Warszawski i Akademię Obrony Narodowej. Absolwent Szkoły Liderów Społecznych i Politycznych przy Fundacji im. R. Schumana. Członek Warszawskiego Klubu Rotariańskiego.
Od 2011 roku prowadzi szkolenia z zakresu Etykiety i Protokołu Dyplomatycznego dla pracowników urzędów centralnych, urzędników samorządowych różnego szczebla, firm polskich i zagranicznych. Współpracuje Polskim Instytutem Spraw Międzynarodowych i Krajową Szkołą Administracji Publicznej. Zrealizował kilkadziesiąt szkoleń dla instytucji państwowych począwszy od Kancelarii Prezydenta RP, Kancelarii Sejmu RP, instytucji rządowych, samorządowych, uczelni wyższych, przedsiębiorstw polskich i zagranicznych.

 

 
Koszt udziału w szkoleniu: 750 zł netto od osoby. Możliwość uzyskania dofinansowania do udziału w szkoleniu dla przedstawicieli sektora MSP (z Bazy Usług Rozwojowych), do - 80%.
Podmiotom zrzeszonym w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach przysługuje zniżka - zgodnie z Pakietem Usług dla firm członkowskich (5%, 10% bądź 15%). Każda kolejna osoba zgłoszona na dane szkolenie przez tą samą firmę otrzymuje rabat w wysokości 50 zł netto. Promocje cenowe nie łączą się. Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek. Uczestnicy otrzymają komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniuÂprosimy o zapoznanie się zpdfzasadami_organizacji_szkolen.pdf ,
a następnie o przesłanie wypełnionej pdfKarty zgłoszenia uczestnictwa.pdf: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

do 04.09.2018 r.


W związku z ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Serdecznie zapraszamy!

Miejsce : Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15
Kontakt : 32/ 35 111 86

Wróć

kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc