Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[SZKOLENIE] Jak legalnie zatrudnić cudzoziemca

Pobierz jako plik iCal
Środa, 24. styczeń 2018, 09:00 - 15:00

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt.: Jak legalnie zatrudnić cudzoziemca

 

pdfprogram.pdf 

 

Celem szkolenia:
Uczestnicy szkolenia zdobędą i rozszerzą praktyczną wiedzę dotyczącą przepisów regulujących kwestie przyjazdu i pobytu cudzoziemców w Polsce, podejmowania przez nich pracy (dotyczącą szczególnie uzyskiwania zezwolenia na pracę i przypadków, gdy nie jest ono wymagane, procedury ubiegania się o oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi etc.).
Korzyści z udziału w szkoleniu:
- zdobycie, poszerzenie i usystematyzowanie wiedzy z zakresu zatrudniania cudzoziemców
- Nabycie wiedzy i wskazówek możliwych do zastosowania w praktyce

 
Adresat: szkolenie skierowane jest do pracowników działów kadrowych i płacowych, księgowości, przedsiębiorców, właścicieli biur rachunkowych i ich pracowników oraz doradców podatkowych.

 
Metodologia: wykład połączony z dyskusją

 
Prowadzący: Michał Wysłocki - Dyrektor Działu Legalizacji Pobytu i Pracy Cudzoziemców w Polsce Kancelarii Sadkowski w Wspólnicy, ekspert BCC. ds. zatrudniania cudzoziemców. Specjalizuje się w procedurach związanych z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców na terytorium RP. Jako pełnomocnik z powodzeniem reprezentuje polskich pracodawców w postępowaniach administracyjnych przed urzędami pracy oraz wojewodami i innyi organami, zastępując ich na każdym etapie legalizacji pracy cudzoziemców.
Cudzoziemców reprezentuje m.in. w postępowaniach: o udzielenie zezwolenia na pobyt czasowy, pobyt stały lub pobyt rezydenta długoterminowego UE, o uznanie za obywatela RP i o udzielenie zezwolenia na pobyt czasowy w celu prowadzenia działalności gospodarczej, zarówno przed wojewodami,jak iw postępowaniu odwoławczym przed Szefem Urzędu ds. Cudzoziemców. Doradza także w sprawach wizowych i konsularnych. Zapewnia ponadto kompleksową obsługę przy zakładaniu w Polsce spółek prawa handlowego za pośrednictwem portalu S24. Prowadzi szkolenia skierowane do właścicieli firm i specjalistów ds. rekrutacji i kadr, przygotowujące do legalnego zatrudniania cudzoziemców.


Koszt udziału w szkoleniu: 390 zł netto od osoby. Możliwość uzyskania dofinansowania do udziału w szkoleniu dla przedstawicieli sektora MSP (z Bazy Usług Rozwojowych), do - 80%.
Podmiotom zrzeszonym w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach przysługuje zniżka - zgodnie z Pakietem Usług dla firm członkowskich (5%, 10% bądź 15%). Każda kolejna osoba zgłoszona na dane szkolenie przez tą samą firmę otrzymuje rabat w wysokości 50 zł netto. Promocje cenowe nie łączą się. Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniuÂprosimy o zapoznanie się z pdfzasadami_organizacji_szkolen.pdf,
a następnie o przesłanie wypełnionej pdfKarty zgłoszenia uczestnictwa.pdf: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

do 17.01.2018 r.


W związku z ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Serdecznie zapraszamy!

Miejsce : Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15
Kontakt : 32/ 35 111 86

Wróć

listopad 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc