Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[SZKOLENIE] Kompleksowe szkolenie w zakresie serwisu, obsługi oraz sprzedaży rowerów elektrycznych

Pobierz jako plik iCal
Od Czwartek, 25. styczeń 2018 -  09:00
Do Piątek, 26. styczeń 2018 - 17:00

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt.:Kompleksowe szkolenie w zakresie serwisu, obsługi oraz sprzedaży rowerów elektrycznych 

 

pdfprogram.pdf 

 

Celem edukacyjnym szkolenia jest dostarczenie uczestnikom wiedzy z zakresu nowych rozwiązań napędów elektrycznych, przekazanie wiedzy jak naprawić takie napędy i jak prawidłowo przeprowadzić proces diagnostyki. Szkolenie zawierać będzie kompleksowy zakres informacji potrzebnych serwisantom oraz sprzedawcom rowerów elektrycznych. Ponadto, skzolenie ma na celu doskonalenie umiejętności sprzedaży oraz obsługi klienta. Dzięki temu uczestnicy szkoleniabędą budować wzrost konkurencyjności, co przełoży się na wzrost sprzedaży i rozwój biznesu.

 
Adresat: szkolenie skierowane jest do osób prowadzących działalność usługową i handlową w branży rowerowej. Grupa docelowa to właściciele sklepów rowerowych oraz zatrudnieni w nich handlowcy i serwisanci. Oferta szkolenia kierowana jest w szczególności do tych osób, które prowadzą sprzedaż i serwis rowerów elektrycznych i chcą poszerzyć lub usystematyzować swoją wiedzę w tym zakresie lub zamierzają tego typu działalność wprowadzić do swojej oferty.

 
Metodologia: wykład połączony z prezentacją, dyskusją, zajęciami warsztatowymi.

 
Prowadzący: specjaliści zajmujący się tematyką sprzedaży i serwisu rowerów elektrycznych.

Ireneusz Miśkowiec: specjalista w zakresie zarządzania strategicznego. Manager rozwoju biznesu, specjalista we wprowadzaniu nowych marek. Finansista. Opiniotwórca i ekspert branży rowerowej. Znawca rynków europejskich, obserwator trendów i kierunków biznesowego rozwoju branży ropwerowej. Alanityk rozwoju strategii sprzedaży detalicznej producentów.

Paweł Swoboda:
Specjalizacja- zarządzanie projektami oraz chemiczne źródła prądu oraz ich zastosowania aplikacyjne; szkolenia z zakresu chemicznych źródeł prądu i systemów e-bike. Od 7 lat pracuje zawodowo w obszarze chemicznych źródeł prądu , ostatnie 2 lata w zakresie zasilania rówerów wspomaganych elektrycznie. Magister inżynier Elektrochemii, Absolwent wydziału Technologii Chemicznej, Politechniki Poznańskiej oraz absolwent podyplomowych studiów Zarządzania Projektami na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu; autor oraz współautor kilku artykułów naukowych oraz branżowych z dziedziny aplikacyjności chemicznych źródeł prądu.

i inni

 
Koszt udziału w szkoleniu: 2800 zł netto od osoby. Możliwość uzyskania dofinansowania do udziału w szkoleniu dla przedstawicieli sektora MSP (z Bazy Usług Rozwojowych) do -80%. Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia.


Szkolenie odbędzie sie na terenie Hotelu "Pod Figurą" w Podzamczu (ul. Wojska Polskiego 1B).  


Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniuÂprosimy o zapoznanie się z pdfzasadami_organizacji_szkolen.pdf,
a następnie o przesłanie wypełnionej pdfKarty zgłoszenia uczestnictwa.pdf: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

do 24.01.2018 r.


W związku z ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Serdecznie zapraszamy!

Miejsce : Podzamcze
Kontakt : 32/ 35 111 86

Wróć

listopad 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc