Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[SZKOLENIE] Amortyzacja bilansowa i podatkowa

Pobierz jako plik iCal
Wtorek, 5. grudzień 2017, 10:00 - 15:00

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt.: Amortyzacja bilansowa i podatkowa

program szkolenia.

pdfProgram.pdf


Celem szkolenia jest omówienie zasad prowadzenia amortyzacji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych w ujęciu podatkowym i bilansowym. Podczas szkolenia uczestnicy poznają definicję środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, jak również zasady i metody prowadzenia amortyzacji w ujęciu podatkowym i bilansowym.

 
Adresat: pracownicy działów finansowo – księgowych, biur rachunkowych, głowni księgowi, kontrolerzy finansowi oraz wszystkie osoby zainteresowane tematem szkolenia.

 
Metodologia: wykład połączony z dyskusją

 
Prowadzący: Bartosz Kubista - adwokat przy Izbie Adwokackiej w Katowicach, doradca podatkowy. Członek Katedry Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, wykładowca. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, finansowym i podatkowym. Autor publikacji naukowych poświęconych prawu podatkowemu oraz prawu bankowemu. Wykładowca przy Krajowej Izbie Doradców Podatkowych, Fundacji Rozwoju Rachunkowości i Fundacji Rozwoju Lokalnego w Knurowie.

 
Koszt udziału w szkoleniu: 490 zł netto od osoby. Podmiotom zrzeszonym w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach przysługuje zniżka - zgodnie z Pakietem Usług dla firm członkowskich (5%, 10% bądź 15%). Każda kolejna osoba zgłoszona na dane szkolenie przez tą samą firmę otrzymuje rabat w wysokości 50 zł netto. Promocje cenowe nie łączą się. Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek.Uczestnicy otrzymają komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek.Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniuÂprosimy o zapoznanie się zpdfzasadami_organizacji_szkolen.pdf ,
a następnie o przesłanie wypełnionej pdfKarty zgłoszenia uczestnictwa.pdf: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

do 28.11.2017 r.


W związku z ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Serdecznie zapraszamy!

Miejsce : Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15
Kontakt : 32/ 35 111 86

Wróć

listopad 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc