Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

 

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[WARSZTATY] Akademia Liderów Przedsiębiorczości

Pobierz jako plik iCal
Środa, 4. październik 2017, 09:30 - 15:30

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach wspólnie z firmą Biznes Progres zapraszają do udziału w cyklu warsztatów AKADEMIA LIDERÓW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI


logo ALP 300px


Skuteczny Lider Przedsiębiorczości, to wszechstronny człowiek, potrafiący organizować, zarządzać, zmieniać oraz dobierać odpowiednich współpracowników. To osoba, która motywuje swoim zachowaniem i postępowaniem do rozwoju, prowokuje do przekraczania granic wiedzy i umiejętności oraz efektywnie zarządza realizacją celów krótko i długoterminowych. Jednocześnie wie doskonale, że globalny sukces nie zaistnieje, jeżeli nie nastąpi rozwój osobisty lidera.


Udział w Akademii Liderów Przedsiębiorczości, daje szansę realnego wpływu na zwiększanie swojej skuteczności, co w efekcie wpływa na osiąganie lepszych wyników firmy w zakresie zysku i budowania zaangażowania pracowników.


Skuteczność jest kluczem do powodzenia każdej organizacji.


Akademia Liderów Przedsiębiorczości, to cykl aktywnych szkoleń stworzony dla praktyków biznesu, tych doświadczonych i tych na początku swojej drogi w zarządzaniu. Akademia zawiera moduły tematyczne osadzone w kontekście organizacji, kierowania ludźmi, sprzedaży oraz efektywnej rekrutacji. Podczas udziału w Akademii, słuchacze budują i porządkują wiedzę z zakresu ważnych obszarów zarządzania oraz wykształcają w sobie nowe praktyczne umiejętności. Przede wszystkim jednak otrzymują szereg narzędzi, przydatnych w praktyce zarządzania, np.: sytuacjach konfliktowych, zmianach, rekrutacji czy sprzedaży.

 

 

TEMATYKA I TERMINY WARSZTATÓW:

1. Jak przeprowadzić skuteczny proces rekrutacyjny, czyli jak dobierać właściwe osoby do organizacji? 04.10.2017.
2. Jak skutecznie wzbudzać zaangażowanie i odpowiedzialność wśród pracowników? 08-09.11.2017
3. Jak przeciwdziałać oporowi w trakcie wprowadzania zmian w organizacji (zarządzanie zmianą) 29.11.2017
4. Jak skutecznie sprzedawać w obszarze zwiększonej konkurencji? 07-08.12.2017


 


METODOLOGIA:

Akademia Liderów Przedsiębiorczości prowadzona jest głównie metodą treningu umiejętności aktywizującego uczestników. W trakcie treningu wykorzystywana jest zasada 20% teorii i 80% praktyki w zakresie rzeczywistego odniesienia poruszanych kwestii do realnych sytuacji biznesowych. Mini–wykłady ze strony trenera są wprowadzeniem, bądź podsumowaniem prac uczestników. Punktem wyjścia i priorytetem jest trening nowych umiejętności, aby w sposób łatwy można było je wykorzystać w realiach zawodowych.


ADRESAT:

  • dyrektorzy/prezesi
  • właściciele firm
  • pracownicy HR
  • managerowie
  • team leaderzy
  • koordynatorzy HR
  • koordynatorzy zespołów
  • sprzedawcy
  • przedstawiciele handlowi
  • specjaliści ds. sprzedażyPROWADZĄCY:

GMALE

 

Wojciech Gabryelczyk - doradca biznesowy, business coach, inspirator zmian, przedsiębiorca.
Jako ekspert zarządzania relacjami i współpracą w organizacji, wspiera średnie i duże przedsiębiorstwa w budowaniu strategii i kultur organizacyjnych w oparciu o czynnik ludzki. Pokazuje jak budować poczucie zaangażowania i odpowiedzialności wśród pracowników, co przekłada się na zwiększenie efektów oraz zysków w organizacji. Zajmuje się również twardymi aspektami funkcjonowania firmy, takimi jak: budowanie strategii rynkowych, wykorzystanie potencjału produkcyjnego, modelowanie struktury organizacji, osiąganie pozycji na rynku, czy określaniem procesów w organizacji. Współpracuje z dyrektorami, zarządami, radami nadzorczymi oraz komisjami rewizyjnymi. Wspiera firmy również podczas zmian, realizując dla nich zadania z zakresu restrukturyzacji i Outplacement process. Wspiera firmy poprzez doradztwo biznesowe, szkolenia oraz indywidualne i grupowe sesje coachingowe. To certyfikowany Master Coach z doświadczeniem w pracy z klientem zdobytym podczas setek godzin. Akredytację certyfikacyjną zdobył m.in.: w Coaching Division of American Board of NLP. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje również w realizacji kompleksowych kampanii rekrutacyjnych, które pozwalają dopasować pracownika do przełożonego i zbadać postawy i wartości pracownika, co pozwala zatrudnić najlepszego kandydata. Wieloletnie doświadczenie i funkcjonowanie w biznesie, zaowocowało stworzeniem przez Wojciecha Gabryeczyka innowacyjnego systemu zarządzania operacyjnego przez wartości - Supportingu™, wykorzystywanego w zarządzaniu, rekrutacji, sprzedaży, a przede wszystkim w kreowaniu dobrych i trwałych relacji z jednoczesnym budowaniem własnej asertywności. Należy do grupy trenerów – praktyków, którzy do rozwoju kadr wykorzystują swoją praktyczną wiedzę i doświadczenie.ZALETY OFERTY:

- Uczestnicy Akademii uzyskają nowoczesną wiedzę i nabędą konkretne umiejętności, niezbędne w zarządzaniu współczesną firmą, w tym udoskonalą kwalifikacje kierownicze, kluczowe w sprawnym kierowaniu zespołami ludzkimi;


- Zajęcia prowadzone przez eksperta – praktyka z wieloletnim doświadczeniem w obszarze tematycznym Akademii;


- Formuła pakietowa cyklu – uczestnicy mogą wziąć udział we wszystkich czterech warsztatach w ramach cyklu bądź wybrać 1 lub kilka najbardziej interesujących tematów;


- Otwarty charakter Akademii – w poszczególnych warsztatach w ramach cyklu mogą uczestniczyć różne osoby z firmy;KOSZT UCZESTNICTWA:

- Cena całego pakietu (4 warsztaty w ramach Akademii Liderów Przedsiębiorczości) – 2300,00 zł (Firmy Członkowskie RIG w Katowicach) oraz 3000,00 zł (pozostali uczestnicy);
- Cena warsztatu jednodniowego – 450,00 zł (Firmy Członkowskie RIG w Katowicach) oraz 570,00 zł (pozostali uczestnicy);
- Cena warsztatu dwudniowego – 710,00 zł (Firmy Członkowskie RIG w Katowicach) oraz 950,00 zł (pozostali uczestnicy);

W cenie zawarte są również poczęstunki kawowe i lunch.


Spotkania będą odbywać się w okresie październik-grudzień 2017r., zgodnie z terminarzem, w godz. 9.30-15.30 w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach (ul. Opolska 15).


Osoby zainteresowane udziałem w całym cyklu warsztatów w ramach Akademii prosimy o przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia uczestnictwa w terminie do 26.09.2017 r.
W przypadku uczestnictwa wjednym bądź kilkuÂwarsztatach prosimy o zapisy w terminie nie późniejszym niż 5 dni roboczych przed planowanym terminem rozpoczęcia najwcześniejszego z wybranych warsztatów na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


KARTA ZGŁOSZENIOWA:pdfALP_karta zgloszeniowa.pdf


Miejsce : Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15
Kontakt : 32/ 351 11 86

Wróć

lipiec 2018
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc

PARTNERZY