Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Artykuły

Doradztwo w zakresie rozliczania projektów

Doradztwo w zakresie rozliczania projektów

 

Zespół ds. Realizacji Projektów Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach świadczy na podstawie umowy usługi polegające na opracowaniu na zlecenie firmy dokumentacji rozliczeniowej projektów realizowanych w ramach Programów Operacyjnych Innowacyjna Gospodarka, Kapitał Ludzki oraz Regionalnych Programów Operacyjnych.

 

Wynagrodzenie za przygotowanie dokumentacji rozliczeniowej dla projektów kształtuje się w zależności od ilości wydatków i ilości płatności (FA) w ramach projektu. Dla firm członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz stałych klientów zwyczajowo istnieje możliwość negocjacji stawek.

 

W przypadku projektów o wyższym stopniu złożoności stawka wynagrodzenia za przygotowanie dokumentacji rozliczeniowej ustalana jest każdorazowo na podstawie analizy stopnia złożoności projektu przez Konsultanta po zapoznaniu się z dokumentacją.

 

Oferta zawiera między innymi:

 

  • przygotowanie wniosków o płatność zaliczkową / pośrednią / końcową zgodnie z przekazanymi informacjami dot. realizacji projektu,
  • sprawdzanie poprawności przygotowania dokumentów rozliczeniowych – w trakcie ich przygotowywania – poprzez wymianę informacji pomiędzy pracownikiem firmy a konsultantem,
  • ostateczne sprawdzenie kompletności i poprawności przygotowanego wniosku o płatność przed złożeniem do instytucji wdrażającej,
  • przygotowanie załączników zgodnie z wymaganiami instytucji wdrażającej.


 

Dla firm członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz stałych klientów zwyczajowo istnieje możliwość negocjacji stawek.

 

 

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
Zespół ds. Realizacji Projektów
Tel.: 32 781 49 91
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy do współpracy!

styczeń 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc