Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Tydzień Przedsiębiorcy w oddziale ZUS w Chorzowie

baner TB

W dniach od 23 do 27 września br. ZUS organizuje Tydzień Przedsiębiorcy!

Przedsiębiorco! Nie zwlekaj!


Już dziś zapisz się na bezpłatne seminaria, które przygotował dla Ciebie Oddział ZUS w Chorzowie na tegoroczną edycję „Tygodnia Przedsiębiorcy”.


Jednym z działań, jakie ZUS podejmuje na rzecz przedsiębiorców jest propagowanie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych oraz dobrych praktyk w tym zakresie.


Zakład oferuje przedsiębiorcom:


• szeroką gamę informacji na temat obowiązujących przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych,
• wsparcie merytoryczne w tym zakresie,
• pomoc w realizacji obowiązków, jakie wynikają z tych przepisów,


Debata ekspercka 25 września br.


W godz. od 11:00 do 13:30 wspólnie z naszym partnerem Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach zapraszamy na debatę ekspercką, która stanowić będzie odpowiedź na pytanie, jaka przyszłość czeka system ubezpieczeń społecznych w świetle zmieniającej się rzeczywistości rynku pracy, systemu edukacji i coraz bardziej zaawansowanej technologii przy pogłębiającym się braku zastępowalność pokoleń. Wśród zaproszonych panelistów udział wezmą prezesi i dyrektorzy urzędów, instytucji oraz przedstawiciele nauki i biznesu.


Seminaria


W siedzibie Oddziału przy ul. gen. H. Dąbrowskiego 45 organizujemy seminaria (od poniedziałku 23 września do piątku 27 września w sali 333), do udziału w których zapraszamy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby planujące rozpoczęcie prowadzenia działalności oraz klientów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o obowiązujących przepisach i zasadach dotyczących ubezpieczeń społecznych oraz rozliczania składek pobieranych przez Zakład. W tych dniach odbędą się również wykłady zaproszonych gości oraz prezentacja usług, które dotyczą finansowego wsparcia przedsiębiorstw.


Strefa ekspertów


W holu głównym dyżurować będą eksperci, którzy przedstawią przedsięwzięcia, projekty np. unijne skierowanie do przedsiębiorców czy odpowiedzą na Państwa pytania. Jeśli jeszcze nie założyłeś profilu na PUE ZUS - zrób to, a zobaczysz, jak wiele spraw można załatwić w ZUS bez wychodzenia z domu, firmy.

 

PONIŻEJ PREZENTUJEMY PAŃSTWU PEŁNY HARMONOGRAM:

 

TB 4 1

Zachęcamy do udziału w bezpłatnych seminariach w trakcie „Tygodnia Przedsiębiorcy”.

 Nie zwlekaj – ilość miejsc ograniczona.

 

Zgłoś swój udział pod nr tel. 32 34-90-681 lub poprzez adres e mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Przechwytywanie

listopad 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc