Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Studia podyplomowe - Inspektor Ochrony Danych na GWSH w Katowicach

Począwszy od 25 maja 2018 r., pełne zastosowanie znajduje Rozporządzenia UE w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Istnieje coraz więcej przypadków w których administrator zobligowany jest do powołania Inspektora Ochrony Danych. Sprawiło to, że pełnienie funkcji IOD stało się niezwykle atrakcyjnym, ciekawym, przyszłościowym i bardzo dobrze płatnym zawodem. 

 gwsh baner

 

Specjalizacja w zakresie ochrony danych osobowych oraz pełnienie funkcji IOD wymaga zarówno gruntownej wiedzy prawniczej, jak również wiedzy i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa systemów informatycznych, oceny ryzyka, sporządzania dokumentacji dotyczącej ochrony danych osobowych i innych pochodnych zagadnień.

 

RIG w Katowicach jako honorowy patronat nad studiami podyplomowymi kierunku Inspektor Ochrony Danych zaprasza na ich trzecią już edycję.

 

Studia pozwolą na uzyskanie wiedzy z zakresu prawnych, technicznych i organizacyjnych aspektów niezbędnych do rzetelnego wykonywania funkcji IOD.

 

Główne atutu studiów to przede wszystkim:


193 godziny praktycznej nauki


aktywne metody nauczania - nauka opiera się w znacznej części na sporządzeniu i analizie projektów dokumentów (np. klauzul informacyjnych, klauzul zgód, polityk bezpieczeństwa, procedur, projektów umów), studiach przypadków, prowadzeniu DPIA, dyskusji i wymianie doświadczeń z uczestnikami studiów,


zajęcia prowadzą praktycy, z doświadczeniem w obsłudze skomplikowanych projektów wdrożeń RODO w różnych organizacjach, doświadczeni prawnicy oraz IOD,


uczestniczy studiów uzyskują bardzo atrakcyjny pakiet rabatowy (np. na kwartalnik ABI Expert, na komplet dokumentacji RODO udostępnianej przez kancelarię Maruta Wachta, oprogramowanie dla IOD).

 

 

Specjalnie dla członków Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach przygotowano 5 % rabatu.


Więcej informacji o studiach, program, rabatay oraz warunki uczestnictwa można uzyskać pod adresem:
https://studia-iod.gwsh.pl/

styczeń 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc