Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Zaproszenie do projektu Digitalise SME.

 

gigitaliseSME 600x220


Zaproszenie do pierwszych kroków przygotowujących do udziału w projekcie Digitalise SME!

Cyfryzacja jest rozwiązaniem dla Ciebie – możesz przeprowadzić proces cyfryzacji swojego przedsiębiorstwa za pomocą projektu „DigitaliseSME”. Ponad setka przedsiębiorstw zarejestrowanych na naszej platformie, otrzymała spersonalizowane wsparcie eksperta ds. cyfryzacji.


Stań się jednym z nich i dołącz do projektu!


Zarejestruj się tutaj: https://digitalisesme.eu/register


DigitaliseSME” jest projektem finansowanym ze środków Unii Europejskiej, mającym na celu wsparcie procesu cyfryzacji małych i średnich przedsiębiorstw oraz firm zaliczających się do grupy spółek o średniej kapitalizacji. Projekt łączy przedsiębiorstwa z ekspertami, nazywanymi jako “Digital Enablers”.


Projekt łączy europejskich przedsiębiorców z ekspertami ds. digitalizacji, którzy wspierają firmy z wybranego kraju UE. Wsparcie trwa 4 tygodnie i jest podzielone na:

  • 2 tygodnie pracy analitycznej związanej z działalnością i funkcjonowaniem danego biznesu
  • 2 tygodnie pracy w siedzibie przedsiębiorcy, polegającej na przeprowadzeniu audytu cyfrowego i przekazaniu propozycji rozwiązań cyfrowych adekwatnych do problemu danego przedsiębiorstwa.

Przedsiębiorca otrzyma tym samym najlepsze rozwiązania dla swojej firmy po to, aby mogła czerpać jak największe korzyści z cyfryzacji.

 

Korzyści z projektu:

 

Jeśli jesteś firmą:

 

-Podczas całego procesu transformacji cyfrowej Państwa firmy międzynarodowi eksperci będą w pełni wspierać proces digitalizacji przedsiębiorstwa.
-Otrzymają Państwo pełne wsparcie w procesie cyfryzacji zarówno swoich produktów, procesów jak i usług, które dzięki digitalizacji będą mogły stać się istotnym elementem działalności biznesowej.
-Wynagrodzenie eksperta jest w całości finansowane przez projekt DigitaliseSME. Przez dwa tygodnie przedsiębiorca pokrywa koszty wyżywienia oraz zakwaterowanie eksperta .

 

Jeśli jesteś Ekspertem ds. Digitalizacji

 

-Rozszerzą Państwo swoje zasięgi rynkowe, zwiększając widoczność na arenie międzynarodowej oraz znajdując nowych klientów.
-Wzmocnią Państwo swój wizerunek, dołączając do unijnego projektu wspierającego MŚP.
-Otrzymają Państwo ryczałtowe wynagrodzenie za swoje usługi. Ponadto zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewni firma, w której będą Państwo pracować przez dwa tygodnie.
-Projekt pilotażowy “Digitalise SME” jest współfinansowany ze środków DG Connect.
-DG Connect jest instytucją Komisji Europejskiej. Jednostka ta odpowiada za unijną politykę Komisji w dziedzinie gospodarki cyfrowej i społeczeństwa cyfrowego oraz agendy cyfrowej. Instytucja została powołana na wniosek Parlamentu Europejskiego.

 

 

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, jako Ambasador europejskiej inicjatywy „DigitaliseSME”, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do spotkania i indywidualnego wsparcia w ramach pierwszych kroków stawianych w drodze do przystąpienia do ww. programu.

Zainteresowanych projektem oraz wsparciem w zakresie przystąpienia do „DigitaliseSME” prosimy o kontakt na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub telefonicznie tel. +48 (32) 351-11-95|mob. 782-731-687.


Wspólnie zaplanujemy indywidualne spotkanie i pomożemy Państwu w przygotowaniu odpowiednich dokumentów oraz w uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego do niniejszego projektu.


styczeń 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc