Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Przedstawicielstwo RIG w Katowicach w Izraelu!

Mamy przyjemność poinformować iż Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach otworzyła swoje przedstawicielstwo w Izraelu. W dniu dzisiejszym w Tel Aviv-e, z rąk Wiceprezesa Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Marka Kobiec oficjalną nominację otrzymał Chen Filipowicz, który będzie reprezentował RIG w Izraelu.


Dzisiejsze wydarzenie jest kontynuacją rozwijających się kontaktów naszej Izby z Izraelem, których początkiem była wizyta w marcu 2018 roku, następnie podpisanie Listu Intencyjnego przez Prezesa Tomasza Zjawionego oraz Wiceprezesa Marka Kobiec reprezentujących RIG w Katowicach, Federation of Local Authorities in Israel w osobie Ruth Wasserwn Lande na VIII Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw w roku 2018 oraz delegacji przedstawicieli Samorządu Terytorialnego, Biznesu i Świata Nauki na konferencji Muni Word 2019 w Tel Aviv.


Z racji, iż przedsiębiorcy z Izraela w coraz większym stopniu interesują się kontaktami z rynkiem polskim, jak również wielu przedsiębiorców z Polski poszukuje możliwości zaistnienia na rynku Izraelskim uznaliśmy, iż jest to dobry, a zarazem niezbędny krok w kierunku przybliżenia i pogłębienia relacji gospodarczych miedzy naszymi krajami. W swych działaniach będziemy w szczególności chcieli się skupić na wsparciu przedsiębiorców w obszarze wymiany technologicznej - rozwiązań w obszarze cyberbezpieczeństwa, smart city, ochrony środowiska czy szeroko rozumianej gospodarki wodnej oraz innych rozwiązań technologicznych, a ponadto również edukacji jako obszaru determinującego rozwój cywilizacyjny.


Wiceprezes, Marek Kobiec przkazał zaproszenia na 9. European Congress of Small and Medium-Size Enterprises, który odbędzie się w 16-18 Października 2019 w Katowicach dla Mrs. Shiri Steinhardt Sela - Interim Head of the International Affairs Division oraz Mrs. Anat Kaufman Project Director, International Affairs Division in the Federation of Local Authorities in Israel.

        kobiec 1  kobiec 3


sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc