Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Nowa unijna nagroda wyróżniająca firmy szczególnie dbające o bezpieczeństwo

 

Komisja Europejska otwiera nowy konkurs o Nagrodę za Bezpieczeństwo Produktów, aby uhonorować firmy najlepiej dbające o bezpieczeństwo produktów. Zapraszamy przedsiębiorstwa – małe i duże – do udziału w kategoriach obejmujących sprzedaż produktów przez internet i artykuły pielęgnacyjne dla dzieci. Zwycięzcy otrzymają Nagrody we wrześniu tego roku, w Brukseli, z rąk europejskiej komisarz ds. konsumentów, Věry Jourovej.

 

 

Wszyscy konsumenci zasługują i oczekują bezpiecznych produktów. Nowa nagroda przyznawana będzie przedsiębiorstwom, dla których bezpieczeństwo produktów jest priorytetem i dbają o nie wykraczając poza wymagania stawiane przez unijne przepisy. To wyróżnienie dla tych, którzy tworzą innowacje oraz inwestują w celu poprawy bezpieczeństwa swoich produktów i usług, podnosząc standardy ochrony konsumentów w całej Europie.

 

Do zdobycia jest 12 nagród: sześć w kategorii „sprzedaż produktów przez internet” i sześć w kategorii „artykuły pielęgnacyjne dla dzieci”. W obu kategoriach Złoto, Srebro lub Brąz przyznane zostaną trzem MŚP i trzem większym przedsiębiorstwom.

 

Aby przystąpić do konkursu, przedsiębiorstwa muszą mieć siedzibę w jednym z 31 krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego (28 państw członkowskich UE + Islandia, Norwegia i Liechtenstein). Zwycięstwo w Konkursie będzie dla przedsiębiorstwa równoznaczne z uzyskaniem szerokiego uznania, rozsławieniem dobrego imienia i szansą na pozycjonowanie jako lider bezpieczeństwa produktów w branży.
Zgłoszenia można przesyłać do 7 kwietnia 2019 r.

 

Zgłoś się do konkursu

 

 

Kontakt dla prasy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc