Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Sukces Firmy Członkowskiej RIG w Katowicach - EMT-Systems!

Ogromny sukces Firmy Członkowskiej RIG w Katowicach! W minioną sobotę, w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, podczas której Grzegorz Wszołek, Prezes Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems, odebrał Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu. Celem konkursu organizowanego przez Business Centre Club jest promocja firm wyróżniających się dynamicznym rozwojem, wynikami ekonomicznymi oraz zaangażowaniem w działalność społeczną oraz charytatywną.

 

1 2


W ciągu zaledwie dekady jednoosobowa działalność EMT-Systems przekształciła się w największy i najbardziej kompleksowy ośrodek szkoleń technicznych w Polsce. Tylko w ubiegłym roku firma przeszkoliła blisko 9 000 osób. Kursanci mają do dyspozycji 25 specjalistycznych, bogato wyposażonych laboratoriów, co daje możliwość nabycia praktycznych umiejętności.

 


Swój sukces EMT-Systems zawdzięcza ciągłemu rozwojowi, nieustannym poszukiwaniom nowych rozwiązań oraz pełnemu pasji zespołowi specjalistów. Priorytetem firmy są potrzeby klientów, otwartość na zmiany oraz podążanie za trendami wyznaczanymi przez czołowych producentów w branży przemysłowej. Żywo obecna w całokształcie działań jest także koncepcja Przemysłu 4.0 oraz rewolucyjnych zmian, które ze sobą niesie.

 


Równie ważna jest działalność społeczna - w ramach kampanii „Dzielimy się wiedzą” EMT-Systems zorganizowało już ponad 50 bezpłatnych specjalistycznych warsztatów technicznych EMT TOUR. Firma angażuje się również w wiele inicjatyw lokalnych m.in. wspomaga dzieci z gliwickich świetlic środowiskowych.

lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc