Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Andersen Global nawiązuję współpracę z katowicką kancelarią prawną KSP T. Srokosz i Wspólnicy

Andersen Global umacnia swoją pozycję w Polsce poprzez nawiązanie współpracy z katowicką kancelarią prawną KSP T. Srokosz i Wspólnicy

 

KSP Legal & Tax Advice (KSP T. Srokosz i Wspólnicy Sp.k.), wiodąca kancelaria prawnicza z siedzibą w Katowicach, podpisała umowę o współpracy z Andersen Global, międzynarodowym stowarzyszeniem firm prawniczych i podatkowych. Rozpoczęcie współpracy z KSP Legal & Tax Advice w Katowicach oznacza bezpośrednią obecność Andersen Global na południu Polski. Dzięki współpracy z KSP Legal & Tax Advice europejscy klienci Andersen Global uzyskają profesjonalną obsługę prawną i podatkową z uwzględnieniem lokalnej specyfiki. Zespół KSP Legal & Tax Advice od 15 lat z sukcesem łączy wiedzę prawną i ekonomiczną, mając na uwadze to, że nowoczesny biznes wymaga odpowiedniego zarządzania ryzykiem i odważnego planowania.

 

Mark Vorsatz, Prezes Andersen Global i Dyrektor Zarządzający Andersen Tax LLC powiedział „Współpraca z KSP Legal & Tax Advice zdecydowanie umacnia naszą pozycję w Polsce i w Europie. Prawnicy z Katowic tworzą grono doświadczonych ekspertów, oferujących kompleksową obsługę prawną i wysokiej klasy doradztwo podatkowe. Kancelarię KSP Legal & Tax Advice tworzy zespół 30 specjalistów i pięcioro Partnerów z długoletnim doświadczeniem, wykazujących świetną znajomość realiów ekonomicznych. Takie podejście skutkuje szybkim i trafnym rozpoznaniem zmieniających się trendów w biznesie i skutecznym reagowaniem na potrzeby klientów”.

 

Kancelaria KSP Legal & Tax Advice doradza między innymi w zakresie prawa spółek, fuzji i przejęć, prawa pracy, nieruchomości i prawa budowlanego, prawa własności intelektualnej i nowych technologii, prawa naprawczego oraz ochrony danych osobowych. Świadczy usługi podatkowe w zakresie podatków bezpośrednich, w tym w zakresie cen transferowych, planowania podatkowego, podatku od nieruchomości oraz podatków pośrednich: VAT, ceł i akcyzy.

 

„Od 15 lat stawiamy na długotrwałe relacje z klientami. Obsługujemy zarówno międzynarodowe korporacje, jak i polskie spółki oraz indywidualnych przedsiębiorców. Staramy się, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie, a z drugiej strony wiemy, że oczekują nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań. Dlatego zawsze trzymamy rękę na pulsie – mówi Magdalena Patryas, partner zarządzający KSP Legal & Tax Advice. Liczymy, że współpraca z Andersen Global zwiększy zakres naszej działalności oraz zdolność obsługi międzynarodowych klientów poprzez współpracę z firmami doradczymi w Europie i na świecie- dodaje Magdalena. „Nawiązaliśmy już współpracę z wieloma Partnerami działającymi w ramach kancelarii członkowskich Andersen Global, w tym zaprzyjaźnioną kancelarią A2Z Tax & Legal w Warszawie. Cieszy nas, że będziemy pracować z ludzi, z którymi łączy nas wspólna pasja, wizja oraz te same wartości.”

 


Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie objęło kancelarie prawne z całego świata i obecnie skupia prawie 4 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 123 lokalizacjach.

czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc