Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Znamy Laureatów 8. Edycji Programu „SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP”

Znamy Laureatów 8. Edycji Programu „SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP”

 

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników 8. edycji Programu „SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP”.

 

Ogólnopolski program „SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP” odbywa się już po raz ósmy w ramach Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Program jest skierowany do jednostek samorządu terytorialnego szczebla wojewódzkiego, powiatowego i lokalnego. Spośród rekordowej liczby nadesłanych zgłoszeń Kapituła Programu wyłoniła Laureatów tegorocznej edycji Programu, którzy stwarzają przedsiębiorstwom sektora MŚP dogodne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej oraz w szczególny sposób wspierają rozwój tego sektora.

 

Laureatami 8. Edycji Programu zostali:

  • w kategorii „Miasto”: Katowice, Sosnowiec, Rzeszów, Świętochłowice, Wodzisław Śląski, Zawiercie, Bytom, Zamość, Kędzierzyn-Koźle, Olsztyn i Jastrzębie-Zdrój,
  • w kategorii „Gmina miejsko-wiejska”: Czechowice-Dziedzice, Strzelce Opolskie i Pszczyna,
  • w kategorii „Gmina wiejska”: Jasienica.


Zgodnie z regulaminem Programu Włodarze ww. miast i gmin otrzymali również dyplomy i statuetki „Liderów, którzy wspierają MŚP”.

 

Znalezienie się w gronie Laureatów Programu to nie tylko wzmocnienie wizerunku Urzędu w otoczeniu, ale także potwierdzenie szczególnej dbałości o rozwój sektora MŚP. Otrzymanie tak prestiżowego tytułu z rąk środowisk biznesowych jest wyraźnym sygnałem na to, iż podejmowane działania w zakresie wspierania MŚP są skuteczne i mają charakter trwały.

 

W tym roku Kapituła podjęła również decyzję o przyznaniu 5 wyróżnień honorowych dla Województwa Śląskiego, Województwa Małopolskiego, Zabrza, Dąbrowy Górniczej i Piekar Śląskich.

 

Certyfikaty i wyróżnienia honorowe 8 edycji Programu wręczyli Janusz Steinhoff - Przewodniczący Rady Krajowej Izby Gospodarczej oraz Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Tadeusz Donocik – Honorowy Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach i Przewodniczący Kapituły Programu „Samorząd, który wspiera MŚP”, Janusz Król - Redaktor Naczelny Magazynu „Wspólnota” oraz Tomasz Zjawiony – Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach i Zastępca Przewodniczącego Kapituły Programu „Samorząd, który wspiera MŚP”.

 

Serdecznie gratulujemy Laureatom i Wyróżnionym, a wszystkie samorządy zachęcamy do udziału w kolejnej edycji Programu „Samorząd, który wspiera MŚP”, która odbędzie się w ramach 9. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.


 

Samorzad ktory wspiera MSP 1 Samorzad ktory wspiera MSP 2
Samorzad ktory wspiera MSP 3 Samorzad ktory wspiera MSP 4
Samorzad ktory wspiera MSP 5 Samorzad ktory wspiera MSP 6
Samorzad ktory wspiera MSP 7 Samorzad ktory wspiera MSP 8

 

 SAMORZAD MSP 1 SAMORZAD MSP 2 
 SAMORZAD MSP 3  SAMORZAD MSP 4
 Samorzad ktory wspiera MSP 10  SAMORZAD MSP 6


SAMORZAD MSP 8
 


czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc