Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

zapraszamy na Mistrzostwa Polski w Ujeżdżaniu koni!

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie zapraszamy na Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu, które w najbliższy weekend, tj. w dniach 30.08 - 02.09 odbędą się w Klubie Jeździeckim LIDER w Radzionkowie.

 

Ujeżdżenie to jedna z 3 olimpijskich dyscyplin jeździeckich, która polega na wykonaniu przez parę jeździec - koń sekwencji elementów, m.in. chodów bocznych, piruetów, piaffu i pasażu - programu przypominającego swoisty taniec konia na czworoboku. Jest to dyscyplina bardzo widowiskowa, a największe emocje budzą finałowe programy dowolne do muzyki, która jest idealnie dopasowana do rytmu i dynamiki ruchu konia.

 

Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu przyciągną w tym roku do Radzionkowa blisko 80 zawodników i rozegrane zostaną we wszystkich kategoriach wiekowych. Ponadto rywalizować będą zawodnicy niepełnosprawni w ramach dyscypliny paraujeżdżenia.

 

Jedną z atrakcji zawodów będzie sobotnie show połączone z pierwszą w Polsce aukcją źrebiąt ujeżdżeniowych - wydarzenie, które stanowi ekscytujące połączenie sportu z biznesem, będąc okazją do nawiązania rozmaitych kontaktów - wszak mecenasami jeździectwa w Polsce i na świecie są największe światowe koncerny: ECCO, Porsche, LEGO czy krajowe firmy jak chociażby Roleski i Osadkowski. Dla gości VIP przewidziane są miejsca przy stolikach i wykwintny catering, a pokazy i licytacje koni uświetni występ Jazz Cafe Trio.

 

Na szczególną uwagę zasługują niedzielne finały - a wiec wspomniane programy _freestyle_, które urozmaicone będą wywiadami z zawodnikami a także bogatym programem artystycznym

 

plakat fb 600px

kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc