Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Projekt „Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji”

projektu unijny 1

„Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji”


Projekt „Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji” jest realizowany przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach wspólnie z Fundacją Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego Facultas Iuridica (lider projektu).

Głównym celem projektu jest ustandaryzowanie działania Śląskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji oraz zwiększenie liczby sporów gospodarczych rozwiązywanych w drodze postępowania mediacyjnego.


W ramach projektu Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach będzie prowadzić działania upowszechniające mediację gospodarczą jako polubowną metodę rozwiązywania sporów w środowisku przedsiębiorców oraz w szeroko rozumianym otoczeniu społeczno-gospodarczym (m.in. wśród przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, środowiska mediatorów i pracowników centrów działających w zakresie mediacji w sprawach gospodarczych, administracji rządowej i samorządowej oraz studentów studiów kierunków prawniczych).


W ramach projektu organizowane będą również szkolenia z zakresu mediacji gospodarczych dla przedstawicieli sądownictwa, prokuratury oraz środowiska mediatorów, a także panele dyskusyjne eksperckie z zakresu mediacji w sprawach gospodarczych skierowane do interesariuszy mediacji: przedstawicieli prokuratury, sądownictwa, mediatorów, pracowników Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach, przedsiębiorców i absolwentów wybranych kierunków studiów.


Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych rozwiązaniem sporu w trybie mediacji gospodarczej, zapraszamy do kontaktu z naszą Izbą. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w zakresie przedstawiania zasad mediacji i procedur jej prowadzenia oraz przygotowania wstępnej dokumentacji wszczynającej mediację w ramach Śląskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji prowadzonego przez Fundację Wydziału Prawa i Administracji UŚ Facultas Iuridica.


Kontakt:


Małgorzata Kałuża – Ekspert ds. obsługi przedsiębiorców
Tel. 502 507 017
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. "

Aleksandra Wanat – Koordynator projektu
Tel. (32) 351-11-98

Strona internetowa projektu: www.slaskiecam.us.edu.pl 

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (działanie 2.17 Skuteczny wymiar sprawiedliwości Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój). Projekt jest realizowany w okresie: 01.04.2018-30.09.2019.

projektu unijny 2

Projekt „Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego 


kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc