Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

VIII Edycja Programu Samorząd który wspiera MŚP

VIII Edycja Programu SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP

SAMORZĄD-LOGO 300px


Ogólnopolski program „SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP” jest przedsięwzięciem towarzyszącym Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

 

Program jest skierowany do jednostek samorządu terytorialnego szczebla wojewódzkiego, powiatowego i lokalnego. Celem programu jest wyłonienie i promocja samorządów, które stwarzają przedsiębiorstwom sektora MŚP dogodne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej oraz w szczególny sposób wspierają rozwój tego sektora. Znalezienie się w gronie Laureatów Programu to nie tylko wzmocnienie wizerunku Urzędu w otoczeniu, ale także potwierdzenie szczególnej dbałości o rozwój sektora MŚP. Otrzymanie tak prestiżowego tytułu z rąk środowisk biznesowych jest wyraźnym sygnałem na to, iż podejmowane działania w zakresie wspierania MŚP są skuteczne i mają charakter trwały.

 

W latach 2011-2017 odbyło się siedem edycji Programu. W gronie dotychczasowych Laureatów Programu znalazły się m.in. Wrocław, Gliwice, Bydgoszcz, Olesno, Dąbrowa Górnicza, Koszalin, Legnica, Czechowice-Dziedzice, Suwałki, Strzelce Opolskie, Zabrze, Oświęcim, Powiat Pszczyński, Brodnica, Pawłowice i Jasienica.

 

W tym roku odbywa się już VIII edycja Programu. W wyniku analizy wniosków i ankiet nadesłanych przez uczestników, Kapituła wyłoni Laureatów, którzy otrzymają certyfikat oraz tytuł i logo promocyjne „Samorząd, który wspiera MŚP” z podaniem roku edycji, pełnym prawem jego użytkowania we wszelkich działaniach informacyjnych, promocyjnych i marketingowych.

 

Przyznanie certyfikatu w jednej z kategorii programu jest równoznaczne z przyznaniem Marszałkowi, Staroście, Prezydentowi, Burmistrzowi lub Wójtowi wyróżnienia i statuetki „Lider, który wspiera MŚP”.


W przypadku zainteresowania udziałem w Programie prosimy o zapoznanie się z dokumentami: „Regulamin Programu „SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP” oraz „Warunki udziału w Programie „SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP” oraz przygotowanie i podpisanie: wniosku, ankiety oraz oświadczenia i klauzuli informacyjnej dla osoby do kontaktu w sprawie Programu wg dostępnych wzorów, stanowiących załączniki nr 1, 2 i 3 do Regulaminu Programu.

 

Wszystkie dokumenty znajdują się pod lnkiem TUTAJ! 

  1. Regulamin Programu
  2. Warunki udziału w Programie
  3. Wniosek
  4. Ankieta
  5. Oświadczenie i klauzula informacyjna


Termin przesyłania dokumentów zgłoszeniowych do VIII edycji Programu upływa dnia 15 września 2018 roku. Samorządy, które prześlą dokumenty do 31 sierpnia 2018 roku, zostaną zwolnione z opłaty rejestracyjno-weryfikacyjnej!

 

Uroczyste wręczenie certyfikatów w programie „SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP” odbędzie się 
w podczas VIII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

 

Szczegółowych informacji w zakresie Programu udziela Biuro Programu:

 

Biuro Programu „SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP”
Aleksandra Wanat
Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
ul. Opolska 15, 40-084 Katowice
tel. 32/35 111 98, fax 32/ 35 111 80
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

1 2
3 4sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc