Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Ekspert ds. obsługi przedsiębiorców poszukiwany!

W związku z realizacją projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach poszukuje osoby na stanowisko Eksperta ds. obsługi przedsiębiorców.

 

Nasze oczekiwania:

 

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Prawo, Administracja, Ekonomia, Finanse, Zarządzanie)
  • minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców
  • znajomość zasad i dokumentów dot. realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE
  • wiedza w zakresie mediacji gospodarczych (znajomość zasad i procedur prowadzenia mediacji gospodarczych, umiejętność przygotowania wstępnej dokumentacji wszczynającej mediację)
  • dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zaangażowanie i chęć do pracy
  • mile widziane: uprawnienia mediatora w sprawach gospodarczych, doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE.

 

Co oferujemy?

 

  • umowę o pracę na czas określony w wymiarze 0,5 etatu  w okresie 01.08.2018-30.09.2019

 

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 26.07.2018.Prosimy o umieszczeniu w CV i podpisanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych następującej treści:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. mój wizerunek, zainteresowania). Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

 

pdfObowiązek informacyjny_kandydaci_do_pracy.pdf

czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc