Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Misja Gospodarcza do Tanzanii

W dniach 8-15 września 2018 r. Krajowa Izba Gospodarcza planuje organizację Misji Gospodarczej do Tanzanii.

 

Wyjazd skierowany jest do firm z szeroko pojętej branży wodnej, zainteresowanych wejściem na rynek tanzański.

 

W dniach 12-13 września br. w stolicy Tanzanii Dodomie, OECD i polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych przy współpracy z administracją tanzańską organizuje naukowo-eksperckie seminarium poświęcone strategii dla wody w Tanzanii. Celem seminarium jest wskazanie, w jaki sposób Polska i OECD mogłyby wesprzeć Tanzanię w rozwiązywaniu problemów związanych z wodą i przyczynić się do wdrożenia skutecznych i wydajnych reform polityki w zakresie sektora wody w Tanzanii.

 

Seminarium stanowić będzie forum dla wymiany doświadczeń i pokazania dobrych praktyk.

 

Wezmą w nim udział przedstawiciele władz tanzańskich szczebla krajowego i lokalnego zaangażowani w tematykę około wodną, w tym ministerstwa, w których kompetencjach znajdują się kwestie związane z wodą, leśnictwem, środowiskiem, użytkowaniem gruntów, planowaniem urbanistycznym, rolnictwem i nawadnianiem, energią, transportem, rozwojem infrastruktury, gospodarką i finansami. Obecni będą także przedstawiciele sektora bankowego, a także przedsiębiorstwa świadczące usługi związane z wodą w Tanzanii. Nie zabraknie też przedstawicieli organizacji pozarządowych.

 

Biorąc powyższe pod uwagę udział w misji gospodarczej, seminarium, a także organizowanych przez nas spotkaniach B2B i B2G, to niepowtarzalna szansa na jak najbardziej efektywne osiągniecie celów poprzez zintensyfikowanie działań.

 

Kolejnym etapem projektu OECD i MSZ, będącym naturalnym follow-up misji, będzie wizyta studyjna strony tanzańskiej w Polsce zaplanowana na połowę października br.


W programie seminarium w siedzibie Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie przewidziane są między innymi prezentacje wybranych polskich firm i kolejne rozmowy B2B/B2G.

 

Obecnie uzgadniane są ostatnie szczegóły seminarium naukowo-eksperckiego w Dodomie.


Możemy na tym etapie wnioskować o ujęcie zagadnień, które leżą w kręgu zainteresowań Państwa firmy. Z tego też względu uprzejmie proszę o przesłanie konkretnych informacji nt. Państwa oferty współpracy na rynku tanzańskim. Podczas seminarium w Dodomie planujemy także zarezerwować panel dyskusyjny, w którym będą Państwo mieli możliwość krótkiej prezentacji swojej oferty. Musimy tylko otrzymać od Państwa konkrety.

 


Czekamy na kontakt z Państwa strony, nie później niż do 11 lipca do końca dnia. Prosimy o przesłanie informacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc