Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

RIG w Katowicach partnerem największej konferencji dla MŚP w Indiach

W dniach 22-24 kwietnia 2018 roku Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach zorganizowała misję gospodarczą do Indii. Celem inicjatywy był udział jej uczestników w międzynarodowym szczycie Małych i Średnich Przedsiębiorstw New Delhi 2018.


International SME Convention to największe tego typu wydarzenie w Indiach, którego hasłem jest: „Biznes bez granic”, a głównym priorytetem: integrowanie różnych środowisk, sektorów biznesowych i ludzi z całego świata. To miejsce gdzie spotykają się wszyscy ci, którzy są skoncentrowani na współdziałaniu i efektywnym rozwoju. Misja oraz International SME Convention, stanowiły szansę na skuteczny networking, poznanie innej kultury, wymianę dobrych praktyk, zdobycie unikatowej wiedzy. Był to także czas skutecznego promowania strategicznych gospodarczo regionów, czy interesów miast inwestycyjnych takich jak Sosnowiec. RIG w Katowicach był Partnerem niniejszego szczytu.


Pośród delegatów misji znaleźli się przedstawiciele biznesu, samorządu oraz nauki. W ceremonii otwarcia uczestniczył Prezydent Miasta Sosnowca Pan Arkadiusz Chęciński, natomiast podczas gali wręczenia wyróżnień „Friend of India” uhonorowany został Wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Pan Tomasz Zjawiony. W ramach trzech dni konferencji MŚP w Indiach, uczestnicy wzięli udział w wielu dyskusjach oraz spotkaniach biznesowych, które w najbliższej przyszłości mają zaowocować rewizytą przedsiębiorców z New Delhi w Katowicach.


Inicjatywa misji powstała dzięki owocnej współpracy pomiędzy RIG w Katowicach a organizacją SME India (instytucji będącej organizatorem International SME Convention). Bilateralne relacje jednostek rozpoczęły się od podpisania w Katowicach porozumienia w dniu 20 marca 2018 r.

 

misja indie

 

misja indie 2

maj 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc