Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Przedsiębiorcy przed Szczytem Klimatycznym

W dniach 3 – 14 grudnia 2018 roku Katowice będą gospodarzem Szczytu Klimatycznego COP 24. Celem szczytu jest przyjęcie pełnego pakietu decyzji implementujących porozumienie paryskie. Jeśli to się uda Katowice mają szansę przejść do historii!


Organizatorzy spodziewają się ok.25 tyś uczestników. Szczyt będzie podzielony na dwie strefy:

 

  • tzw. „niebieska” wyłącznie dla oficjalnych gości – zlokalizowana na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego oraz w Spodku
  • oraz tzw. „czerwona” – gdzie tradycyjnie odbywają się wydarzenia towarzyszące – konferencje, spotkania, prezentacje, wystawy. Lokalizacja jeszcze nie została wskazana.


Intencją Miasta Katowice jest, aby czas poprzedzający Szczyt był wypełniony różnego rodzaju eventami kierowanym do wszystkich mieszkańców miasta i nie tylko, a które to wydarzenia popularyzowałyby tematykę ekologiczną i promowały ideę Szczytu.


Nasza izba została zaproszona do włączenia się w organizację tychże inicjatyw. Chcielibyśmy wspólnie z przedsiębiorcami aktywnie uczestniczyć w przygotowaniach do COP 24, a także w samym Szczycie. Serdecznie zapraszamy do współpracy i zgłaszania pomysłów na ciekawe eventy. Deklarację udziału proszę zgłaszać mailowo do pani Bogusławy Bartoszek, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o przebiegu przygotowań do Szczytu Klimatycznego oraz zapraszać do udziału w licznych, mam nadzieję, inicjatywach z udziałem Izby.

październik 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc

PARTNERZY