Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Zwiększaj sprzedaż poprzez działania PR!

ZWIĘKSZAJ SPRZEDAŻ POPRZEZ DZIAŁANIA PR 
PROGRAM MŁODY PRZEDSIĘBIORCA W DĄBROWIE GÓRNICZEJCover event FB nowy format


Jakie działania PR stosować odpowiednio dla Twojego biznesu, aby osiągać zamierzone cele? Na to pytanie wspólnie z ekspertem odpowiedzą uczestnicy pierwszego warsztatu realizowanego w ramach Programu Młody Przedsiębiorca w Dąbrowie Górniczej. Spotkanie, które poprowadzi Piotr Kowalski z JadeZabiore.pl oraz agencji content marketingu PressToRead odbędzie się 13 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Kościuszki.


Wydarzenie w praktyczny sposób skupi się na tematyce i relacji między działaniami z zakresu public relations a wzrostem sprzedaży w przedsiębiorstwie. Dzięki temu Młodzi Przedsiębiorcy – osoby w wieku do 35. roku życia, które prowadzą własny biznes nie dłużej niż 3 lata - otrzymają zestaw gotowych rozwiązań, które będą mogli wykorzystać w codziennej praktyce biznesu.


Warsztat poprowadzi spotkanie poprowadzi Piotr Kowalski – PR-owiec i wydawca w jednej z pierwszych polskich agencji oferujących rozwiązania oparte na content marketingu. Z branżą marketingową i wydawniczą związany od prawie 11 lat. W zestawieniu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie 2017 r. prestiżowego magazynu Brief zajął 9. miejsce.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy dostępne na stronie http://bit.ly/WarsztatDG_13062017.


Organizatorem Programu jest Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach. Więcej informacji dostępnych jest na stronie http://mlodyprzedsiebiorca.org/. Partnerem Organizacyjnym edycji jest Miasto Dąbrowa Górnicza. Partnerami edycji są: TVP3 Katowice, Radio Eska, MamStartup.pl, Silesion.pl, YES for Europe, Socjomania, Business Link Katowice oraz agencja kreatywna kręci się!.


O PROGRAMIE
Program Młody Przedsiębiorca jest to projektem skierowanym do Młodych Przedsiębiorców do 35. roku życia i prowadzących firmę nie dłużej niż trzy lata. Założeniem Programu jest współpraca środowisk gospodarczych z administracją samorządową na rzecz ludzi młodych i sektora MŚP w Aglomeracji Śląskiej, ze szczególnym uwzględnieniem Młodych Przedsiębiorców. Naszym głównym celem jest dążenie do rozwoju kompetencji przedstawicieli młodego biznesu i integracji tego środowiska w celu ułatwienia przetrwania pierwszych lat prowadzenia własnego biznesu. Od 2014 roku odbyły się cztery edycje tej inicjatywy w Katowicach oraz dwie w Dąbrowie Górniczej.


O ORGANIZATORACH
Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach jest komisją Rady Izby, która koncentruje się na dążeniu do rozwoju kompetencji Młodych Przedsiębiorców i integracji tego środowiska w celu ułatwienia przetrwania pierwszych lat prowadzenia własnego biznesu. FMP jest organizatorem Programu Młody Przedsiębiorca w Katowicach i Dąbrowie Górniczej oraz działań skierowanych do osób planujących założenie firmy w niedalekiej przyszłości.


Od 2014 roku stanowi wyłączną organizację reprezentującą młodych przedsiębiorców z Polski w European Confederation of Young Entrepreneurs (EYEC) z siedzibą w Brukseli.


KONTAKT
Wiktoria Nycz, Koordynator ds. PR
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. " data-mce-href="mailto: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. "> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  | +48 691 949 220

czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc

PARTNERZY