Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

I Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom – spotkanie firm z wartością dodaną”

I Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom – spotkanie firm z wartością dodaną”


Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej oraz Partner Główny: ING Bank Śląski S.A. zapraszają na I Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom – spotkanie firm z wartością dodaną”, który odbędzie się w dniu 08 czerwca 2017 roku, w godz. 9.00-15.00, na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej.


Inauguracyjny Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom” jest kontynuacją i zarazem rozwinięciem pięciu dotychczasowych edycji Kongresów Firm Rodzinnych. Nowa formuła ma na celu poznanie i integrację środowisk biznesowych naszego regionu oraz daje przestrzeń do wymiany informacji ze specjalistami, praktykami gospodarczymi i zaproszonymi gośćmi.


W programie Kongresu m.in.
Sesje tematyczne:
- Innowacyjna Gospodarka szansą rozwoju dla firm regionu,
- Sukcesja w firmach rodzinnych - wyniki badań analizy rynku,
- Sport jako wartość dodana do synergii firm regionu.


Panele dyskusyjne:
- Firmy innowacyjne szansą na rozwój regionu i ambicji młodego pokolenia,
- Przemysł 4.0 projektem zmiany technologicznej w zakresie produkcji i kultury organizacyjnej - transformacja cyfrowa regionu,
- Czy Podbeskidzie ma szansę stać się lokalną doliną krzemową? Szanse i bariery.


Wzorem lat ubiegłych tegoroczną inauguracyjną edycję I Kongresu Sąsiedzi Sąsiadom, swoją obecnością uświetni Gość Specjalny Kongresu, którym będzie Pan Sebastian Kawa - utytułowany pilot szybowcowy, lider światowej listy rankingowej pilotów.


Organizator zapewnia przerwy kawowe oraz lunch.
Opłata za udział w kongresie wynosi 75,00 PLN netto.


Rejestracja poprzez załączony formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i przesłać na adres Organizatora:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. " data-mce-href="mailto: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. "> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , do dnia 05 czerwca br.
Bieżące informacje na temat I Kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom - spotkanie firm z wartością dodaną" znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.cci.pl/22/kongres-sasiedzi-sasiadom


*kongres planowany jest na zewnętrznej trybunie VIP Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej, organizator zastrzega sobie prawo zmian w agendzie z przyczyn od niego niezależnych.

docxZgłoszenie Kongres Sąsiedzi Sąsiadom 2017.docx

maj 2018
P W Ś C Pt S N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

 

kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc

PARTNERZY