Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Go Export - już niebawem!

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach już od ponad 25 lat wspiera małą i średnią przedsiębiorczość w Województwie Śląskim. Wydarzenie Go Export zrodziło się z poczucia obowiązku wspierania działalności międzynarodowej małych i średnich przedsiębiorstw. W Polskich działaniach eksportowych notuje się mało firm reprezentujących tą sferę biznesu.

 

goecxport banner


Naszym celem jest dostarczenie wszechstronnej wiedzy dotyczącej sposobów wsparcia internacjonalizacji MŚP przez instytucje rządowe, wiedzy dotyczącej finansowania ich ekspansji przez banki i instytucje do tego stworzone oraz edukacja przedsiębiorstw przez duże firmy i praktyków biznesu.

 

Podczas naszego wydarzenia kładziemy nacisk na przekazanie firmom konkretnej wiedzy poprzez omawianie przykładów z działalności dużych przedsiębiorstw działających już międzynarodowo i mogących podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Kolejną formą przekazywania wiedzy jaką oferujemy są spotkania ze specjalistami określonych rynków zagranicznych, dzięki temu firma ma możliwość poznania określonego kierunku i określenia czy jest on odpowiedni dla nich. Organizujemy również środowisko do bliższych rozmów między przedsiębiorcami i instytucjami państwowymi w celu poznania swoich potrzeb i wymagań co w długoterminowej perspektywie stworzy nowe narzędzia najlepiej dopasowane do przedsiębiorców reprezentujących MŚP.

 

Organizowanie Go Export utwierdza nas w przekonaniu, że ciągłe edukowanie i promowanie działań eksportowych wśród przedsiębiorców przyczyni się do ich odpowiedzialnego wchodzenia na rynki zagraniczne i budowania globalnej marki „Made in Poland”.

 


Wydarzenie odbędzie się w dniu 12.06.2017 r. w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach (ul. Opolska 15) Rozpoczęcie Konferencji nastąpi o godzinie 9:00.

Zgłoszenia do 08.06.2017 r. drogą mailową przyjmuje Specjalista ds. Współpracy Międzynarodowej Pan Mateusz Wachowski mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Ilość miejsc ograniczona. Udział w konferencji jest bezpłatny.


W razie wszelkich pytań prosimy kontaktować się z Panem Mateuszem Wachowskim telefonicznie: (32) 351-11-95.


Szczegółowe informacje oraz program wydazenia znajdziesz tutaj: pdfProgram Forum GoExport 2017.pdf

maj 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc

PARTNERZY