Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Nawiąż współpracę z tajskim biznesem!

Biuro Radcy Handlowego Ambasady Tajlandii w Warszawie zaprasza Państwa na spotkanie z Tajskimi przedsiębiorstwami. Firmy będą poszukiwać w Polsce w ramach misji inwestycyjnej partnerów z którymi będą mogli podjąć współpracę również inwestycyjną. Spotkanie z Tajskim biznesem odbędzie się 13.06.2017 r., w siedzibie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu na ul. Bagatela 12 w Warszawie.

Szczegółowe informacje dot. misji oraz rejestracja uczestnictwa w spotkaniu dostępna jest pod numerem telefonu: 22 620 15 08 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Poniżej zamieszczone zostały krótkie opisy przedsiębiorstw które wezmą udział w misji i spotkaniu
w Warszawie. Szczegółowe profile firm i cele ich przyjazdu znajdują się w plikach poniżej.

Lista delegatów:

Ligman Lighting Co.,Ltd., www.ligman.com, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne dla projektów architektonicznych, konstrukcyjnych oraz dla użytkowników końcowych.

O.E.I PARTS Co., Ltd.www.oeiparts.com, precyzyjne części metalowe (odlewanie woskowe) dla przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego i innych.

S.P. Metal Partwww.spm-amp.com, produkcja części dla branży motoryzacyjnej oraz elektroniki przemysłowej. 

SVI Public Company Limitedwww.svi-hq.com, wyspecjalizowana produkcja EMS oraz usługi zorientowane na rozwiązania w dziedzinie elektroniki przemysłowej, mikroelektroniki dla komponentów telekomunikacyjnych, wyspecjalizowanych zespołów elektronicznych i technologii medycznych.

Pacific Rubber Workswww.pacific-rubber.com, zarządzanie technologią, projektowanie i produkcja wysokiej jakości części z kauczuku oraz tworzyw sztucznych (w wielu konfiguracjach od kauczuku naturalnego do najnowszych polimerów) dla sektora motoryzacyjnego, medycznego, przemysłowego oraz elektroniki.

 

 

Załączniki:
pdfProfil Firmy Ligman Lighting Co.Ltd..pdf

pdfProfil Firmy O.E.I PARTS Co. Ltd..pdf

pdfProfil Firmy Pacific Rubber Works.pdf

pdfProfil Firmy S.P. Metal Part.pdf

pdfProfil Firmy SVI Public Company Limited.pdf

grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc

PARTNERZY