Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Świąteczne spotkanie Klubu Członkowskiego - relacja

Grudniowe spotkanie Klubu Członkowskiego odbyło się w świątecznej atmosferze. Wyjątkowe było miejsce, zaproszeni goście, partnerzy i nastrój...

 

20 grudnia zaproszeni goście przybyli do Westybulu gmachu Sejmu Śląskiego na spotkanie opłatkowe Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, które odbywało się pod Honorowym Patronatem Wojewody Śląskiego. Współorganizatorem spotkania był Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Spotkanie przebiegało w uroczystej atmosferze przedświątecznej. Stało się  również okazją do złożenia życzeń świątecznych oraz podzielenia się opłatkiem.

 

Uroczystość zapoczątkował występ dzieci z ochronki prowadzonej przez Księdza Piotra Brząkalika - Proboszcza Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Szopienicach. Występ został nagrodzony brawami i spotkał się z uznaniem słuchaczy.

 

spotkanie 20.12. 1


Dokonano również symbolicznego przekazania Betlejemskiego Światełka Pokoju, otrzymanego wcześniej z rąk Komendantki Śląskiej Chorągwi ZHP hm. Anny Peterko.


spotkanie 20.12. 2


 

Tradycyjnie wręczono certyfikaty nowoprzyjętym firmą członkowskim, które dokonały krótkiej autoprezentacji.


Podczas spotkania miał miejsce finał Akcji Mikołajkowej 2016! Dzieci obecne w Westybulu dostały paczki świąteczne. Natomiast firmy, które wsparły inicjatywę otrzymały podziękowania.

 

spotkanie 20.12 3

 

Na wigilijnym spotkaniu nie mogło zabraknąć modlitwy. Poprowadził ją duszpasterz środowisk gospodarczych ksiądz Andrzej Nowicki. Po modlitwie scena należała ponownie do dzieci (z ochronki działającej przy Kościele Piotra i Pawła w Katowicach) które zaśpiewały kolędy.

 

spotkanie 20.12 4

 

Po części oficjalnej na gości czekały specjały świąteczne.

 

PARTNEREM SPOTKANIA BYŁA FIRMA:

Lumi

 

Firma ta jest kompleksowym dostawcą najwyższej jakości rozwiązań w dziedzinie oświetlenia LED, dedykowanych dla klientów korporacyjnych, dużych przedsiębiorstw i instytucji oraz małych firm na całym świecie. Przedsiębiorstwo zrodzone z pasji, zaangażowania i udokumentowanego doświadczeniem przekonania, że można wdrażać odważne idee na miarę marzeń klientów. Działa na rynku B2B zarówno w Polsce, pozostałych krajach Unii Europejskiej, jak i w Stanach Zjednoczonych.

 

Honorowy Patronat Współgospodarz
logo-wojewoda1 logo kolor pion

 

marzec 2019
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc