Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Aktualności

Pielgrzymka przedsiębiorców na Jasną Górę

Odpowiadając na potrzeby wielu środowisk katolickich przedsiębiorców zapraszamy w imieniu przewodniczącego Rady ds. Społecznych Konferencji Episkopatu Polski na pierwszą pielgrzymkę przedsiębiorców na Jasną Górę. Wydarzenie organizowane jest pod hasłem "Wiele zostało nam powierzone". W niedzielę, 6 października br.

Czytaj więcej...

Już po raz czwarty został ogłoszony Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego.

Konkurs skierowany jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, które wdrożyły w ciągu ostatnich 3 lat nowatorskie rozwiązania, innowacje lub działania wyróżniające na tle konkurencji, a przy tym prowadziły swoje działania przestrzegając zasad etyki oraz społecznej odpowiedzialności biznesu.

Czytaj więcej...

9. Europejski Kongres MŚP - SMART SAFE SOLUTIONS

W dniach 16-18 października 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się największe i najważniejsze wydarzenie dla małych i średnich przedsiębiorców nie tylko z Polski, ale i Europy oraz świata.

Czytaj więcej...

Polsko-Chińskie Forum Górnicze

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach we współpracy Krajową Izbą Gospodarczą mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu oraz rozmowach B2B z delegacją wiodących firm chińskich, odwiedzających Polskę w ramach Programu Promocji Polskiego Sektora Maszyn (górniczych).

Czytaj więcej...

Katowice - dobre miejsce dla MŚP

Miasto Katowice, dostrzegając rosnące znaczenie sektora MŚP dla lokalnej gospodarki, aktywnie uczestniczy w procesie jego rozwoju.

Czytaj więcej...

Tydzień Przedsiębiorcy w oddziale ZUS w Chorzowie

W dniach od 23 do 27 września br. ZUS organizuje Tydzień Przedsiębiorcy. Przedsiębiorco! Nie zwlekaj! Już dziś zapisz się na bezpłatne seminaria, które przygotował dla Ciebie Oddział ZUS w Chorzowie na tegoroczną edycję „Tygodnia Przedsiębiorcy”.

Czytaj więcej...

Ruszył nabór do Plebiscytu Lady Business Awards 2019.

Lady Business Club Business Women Foundation nagrodzi wyjątkowe i odważne kobiety biznesu, które prowadzą firmę od co najmniej 5 lat i nie boją się zmian w biznesie.

Czytaj więcej...

Oszczędzanie energii jest trendy!

Oszczędzanie energii jest trendy! Oszczędzanie energii elektrycznej to oznaka szacunku dla Planety, i ulga dla własnej kieszeni. To światowy trend, którego nie da się już odwrócić ani cofnąć. Dlatego warto się w niego wpisać, budując energooszczędnie, korzystając z energooszczędnych urządzeń czy pozyskując energię ze źródeł odnawialnych. Kolejnym krokiem jest wyposażenie domu czy mieszania w najnowocześniejsze systemy oszczędzania energii.

Czytaj więcej...

[ŚNIADANIE BIZNESOWE] Compliance i zarządzanie ryzykiem w firmie, czyli jak prowadzić biznes i nie dać się oszukać

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach oraz kancelaria prawnicza Domański Zakrzewski Palianka zapraszają Firmy Członkowskie RIGw Katowicach oraz wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców do udziału w śniadaniu biznesowym pt. Compliance i zarządzanie ryzykiem w firmie, czyli jak prowadzić biznes i nie dać się oszukać.

Czytaj więcej...

KONKURS “SILESIA POD BŁĘKITNYM NIEBEM” – DOFINANSOWANIE PFOJEKTÓW NA RZECZ POPRAWY JAKOŚCI POWIETRZA ORAZ MINIMALIZACJI SKUTKÓW ZAGROŻEŃ DLA ZDROWIA

Klaster MedSilesia serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące konkursu “Silesia pod błękitnym niebem” – dofinansowanie projektów na rzecz poprawy jakości powietrza oraz minimalizacji skutków zanieczyszczeń dla zdrowia.

Czytaj więcej...

wrzesień 2019
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc