Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Aktualności

Ukraina - możliwość współpracy

zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy RPF “Dobrobut” PE z Ukrainy, która zajmuje się produkcją nawozów do roślin i upraw. Firma szuka na rynku polskim dystrybutorów agrochemikaliów by podjąć działalność międzynarodową.

Czytaj więcej...

Wsparcie dla eksportu – podsumowanie drugiej edycji Forum GoExport

Za nami druga edycja Forum GoExport. To wydarzenie skierowane do tych przedsiębiorców, którzy chcą wprowadzić swoje produkty i usługi na rynki zagraniczne oraz tych którzy działają już międzynarodowo i szukają możliwości dalszego rozwoju. Główny cel spotkania? Zebranie w jednym miejscu i jednym czasie ekspertów, wiedzy i narzędzi wsparcia eksportu.

Czytaj więcej...

Otwarte posiedzenie Rady Izby - relacja

13 czerwca 2017 r. odbyło się otwarte posiedzenie Rady Izby, podczas którego obok podjęcia bieżących uchwał i powitania w swoim gronie kolejnych przedsiębiorców, członkowie RIG w Katowicach mieli okazję spotkać się z Ministrem Energii, Krzysztofem Tchórzewskim oraz Sekretarzem Stanu, Pełnomocnikiem Rządu ds. restrukturyzacji górnictwa węgla kamiennego.

Czytaj więcej...

Przedsiębiorco! Ważne zmiany dotyczące danych osobowych! RODO już w przyszłym roku

Wkrótce zmienią się regulacje dotyczące ochrony naszych danych osobowych. Zacznie obowiązywać RODO. Ten spędzający sen z powiek przedsiębiorców skrót to zwyczajowa nazwa ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, które już wkrótce wejdzie w życie również w naszym kraju.

Czytaj więcej...

Laur Humanitas dla Prezesa Izby

W piątek 9.06.2017 r. Prezes Izby Tadeusz Donocik uczestniczył w obchodach jubileuszu 20-lecia Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu, połączonych z wręczeniem Zagłębiowskiej Nagrody "Humanitas".

Czytaj więcej...

Biznes rodzinny rozpracowany!

Konferencja „Do sukcesu! Akademia Firm Rodzinnych” za nami. Niemal 200 osób przekonało się, że sukcesja, ekspansja i współpraca to trzy filary, które mogą poprowadzić rodzinny biznes do sukcesu.

Czytaj więcej...

Relacja ze szkolenia "Efektywne budowanie i podtrzymywanie relacji z klientem"

Bez zbudowanych relacji opartych na zaangażowaniu i zaufaniu, trudno osiągnąć sukces w każdej branży. Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami to kluczowa umiejętność, którą powinien posiąść każdy, kto poważnie myśli o rozwoju swojego biznesu w zakresie sprzedaży produktów lub usług. Budowane relacji, to proces składający się z wielu czynników, których świadomość wpływa na sukces w tym obszarze.

Czytaj więcej...

Zwiększaj sprzedaż poprzez działania PR!

Jakie działania PR stosować odpowiednio dla Twojego biznesu, aby osiągać zamierzone cele? Na to pytanie wspólnie z ekspertem odpowiedzą uczestnicy pierwszego warsztatu realizowanego w ramach Programu Młody Przedsiębiorca w Dąbrowie Górniczej. Spotkanie, które poprowadzi Piotr Kowalski z JadeZabiore.pl oraz agencji content marketingu PressToRead odbędzie się 13 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Kościuszki.

Czytaj więcej...

XXIII Spotkaniu Biznesu

To prestiżowe spotkanie gospodarcze przedsiębiorców z Polski, Czech i Słowacji jest corocznie organizowane we współpracy z Konsulatem Generalnym Rzeczypospolitej Polskiej w Ostrawie, 

Czytaj więcej...

Debata Gospodarcza "Przedsiębiorcy i Rzemieślnicy Województwa Śląskiego w Podnoszeniu Standardu Życia Jego Mieszkańców"

Serdecznie zapraszamy w imieniu Siemianowickiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców na Debatę Gospodarczą ,Przedsiębiorcy i Rzemieślnicy Województwa Śląskiego w Podnoszeniu Standardu Życia Jego Mieszkańców", która odbędzie się w SCK „Zameczek” 5 czerwca br. o godzinie 13:00. 

Czytaj więcej...

czerwiec 2017
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

 

kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc

PARTNERZY