Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Aktualności

Travel Grants – nawiąż współpracę z norweskimi przedsiębiorcami!

Do 31 stycznia br. trwa przyjmowanie wniosków w konkursach finansowanych z funduszy norweskich w programie „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje”. Firmy mogą ubiegać się o pieniądze na opracowanie i wdrożenie innowacyjnych procesów, produktów lub technologii. Program ma na celu poprawę konkurencyjności sektora MMŚP.

Czytaj więcej...

Przedsiębiorco – pamiętaj o „Białej liście” VAT!

Nowy rok to tradycyjnie zmiany w regulacjach podatkowych i prawnych. Z dniem 1 stycznia 2020 przedsiębiorcy muszą obowiązkowo korzystać z tzw. białej listy VAT, w przeciwnym wypadku będą narażeni na sankcje prawne.

Czytaj więcej...

Już wkrótce nowy numer magazynu „Wolny Rynek”!

Trwają prace redakcyjne nad pierwszym tegorocznym numerem kwartalnika – wydawanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. To będzie wyjątkowe wydanie, poczesne miejsce zajmie w nim podsumowanie XXVIII edycji Laurów Umiejętności i Kompetencji.

Czytaj więcej...

Akademia Menadżera Innowacji

Akademia Menadżera Innowacji to druga edycja autorskiego programu szkoleniowo-doradczego kierowanego do kadry zarządzającej firm. Oferuje komponent szkoleniowy w postaci cyklicznych zjazdów (wykłady teoretyczne i warsztaty praktyczne) i przede wszystkim zapewnia Twojej firmie wsparcie doradcy i eksperta tematycznego przez cały cykl uczestnictwa.

Czytaj więcej...

Weź udział w misji gospodarczej do Izraela

Zapraszamy do udziału w misji samorządowo-gospodarczej do Izraela na konferencję MuniWorld 2020, organizowanej przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. Oferta obejmuje udział w konferencji Muniworld2020 oraz ekspozycję w ramach stoiska RIG w Katowicach – MuniExpo 2020.

Czytaj więcej...

Bezpłatna konferencja w Katowicach - zmiany w podatkach dla przedsiębiorców

Nowe zasady związane z rozliczaniem podatku VAT, zmiany w CIT i PIT, ale także wyzwania związane z wdrażaniem Pracowniczych Planów Kapitałowych to główne tematy bezpłatnej konferencji, organizowanej przez My Company Polska w Katowicach. Wydarzenie odbędzie się już 5 lutego.

Czytaj więcej...

Nowy rok – nowe możliwości współpracy z RIG!

W 2020 roku Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach obchodzi 30-lecie działalności – z okazji jubileuszu instytucja przygotowała 30% rabatu na usługi PR & Marketing.*


Czytaj więcej...

Podsumowanie roku w RIG w świątecznym i międzynarodowym klimacie

18 grudnia, w wyjątkowej scenerii Wilii Goldsteinów, odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie członków, partnerów i sympatyków Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Czytaj więcej...

MedTrends 2019 - Europejskie Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia - za nami

5 grudnia br. w Zabrzu odbyła się V edycja Międzynarodowej Konferencji MedTrends – Europejskiego Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia. Konferencja została zorganizowana przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia (KMS). Współorganizatorem wydarzenia byli: Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu (SCCS), Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu oraz Miasto Zabrze.

Czytaj więcej...

Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie

Konferencja "Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie" zorganizowana w Chorzowie przez firmę Axon Media przyciągnęła ponad 100 uczestników. W trakcie konferencji miało miejsce 15 zróżnicowanych tematycznie wystąpień. Dodatkowo uczestnicy mogli odwiedzić 18 stoisk wystawienniczych. Poznanie najnowszych rozwiązań nie tylko w teorii, ale również praktyce było wielokrotnie podkreślane przez uczestników. Najbardziej ceniona była jednak wiedza wystawców, będących przedstawicielami czołowych firm w swoich branżach.

Czytaj więcej...

styczeń 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc