Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Aktualności

Zaproszenie do projektu Digitalise SME.

Cyfryzacja jest rozwiązaniem dla Ciebie – możesz przeprowadzić proces cyfryzacji swojego przedsiębiorstwa za pomocą projektu „DigitaliseSME”. Ponad setka przedsiębiorstw zarejestrowanych na naszej platformie, otrzymała spersonalizowane wsparcie eksperta ds. cyfryzacji.

Stań się jednym z nich i dołącz do projektu!

Czytaj więcej...

Mediacje Gospodarcze.

Przedsiębiorco, to już ostatni moment aby skorzystać z mediacji gospodarczej w ramach projektu Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji! Projekt, w ramach którego przedsiębiorcy mogą skorzystac z mediacji na preferencyjnych warunkach trwa tylko do końca września 2019 r.

Czytaj więcej...

Spotkanie informacyjne „Jak pozyskać kapitał na rozwój firmy?”

Razem z naszą Firmą Członkowską Assiduus serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące projektów regionalnych, krajowych i zagranicznych (norweskich), w tym projektów UE.

Czytaj więcej...

Portal PPK - wsparcie w implementacji Pracowniczych Planów Kapitałowych.

W związku z wejściem w życie ustawy o PPK 01.01.2019r. utworzony został Portal PPK, spółka zależna od PFR S.A., która oferuje pełne wsparcie w implementacji Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Zapewnia powszechny dostęp do wiedzy i zasobów pozwalających na wdrożenie pracowniczych planów kapitałowych w przedsiębiorstwach

Czytaj więcej...

Pieniądze dla firm z ZUS

ZUS właśnie ogłosił konkurs dla płatników składek na dofinansowanie działań na rzecz bezpieczeństwa i higieny pracy. Nawet pół miliona złotych z ZUS może otrzymać przedsiębiorca, który podejmie działania zmierzające do poprawy warunków pracy. Program adresowany jest do wszystkich firm, a poziom dofinansowania został zróżnicowany ze względu na rodzaj przedsiębiorstwa. Wnioski można składać już od 15 lipca.

Czytaj więcej...

Zostań Organizacją Wspierającą EKMŚP!

Kolejna edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw zbliża się wielkimi krokami. W dniach 16 - 18 października już po raz 9. przedsiębiorcy spotkają się przedstawicielami najwyższych władz państwowych, samorządowych, kluczowych instytucji kultury i świata nauki.

Czytaj więcej...

Które Samorządy wspierają MŚP? Dowiemy się w październiku!

Po raz dziewiąty Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach stanie się ważnym miejscem na samorządowej mapie Polski. Podczas 9. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (16-18 października) odbędzie się finał programu Samorząd Wspiera MŚP, którego organizatorem jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Czytaj więcej...

Spotkanie informacyjne dla Przedsiębiorców Konkurs z Działania 1.2 Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach.

Konkurs o dofinansowanie w ramach Działania 1.2 dedykowany jest przedsiębiorstwom, spółkom celowym/spin-off ustanawianym przez publiczne instytucje badawcze oraz przedsiębiorstwom, konsorcjom przedsiębiorstw i jednostek naukowych, konsorcjom przedsiębiorstw i uczelni (w tym spółkom celowym uczelni), konsorcjom przedsiębiorstw i instytutów badawczych, oraz konsorcjom przedsiębiorstw.

 

Czytaj więcej...

Konferencje Smart Factory / Elektromobilność

Dla uczestników wstęp na Targi w dniu 11 września jest bezpłatny, wystarczy wcześniej zarejestrować się! 
Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego Katowice 2019 10-13 września
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Czytaj więcej...

Uroczyste wręczenie umowy partnerskiej!

Dzisiaj odbyło się uroczyste wręcznie umowy partnerskiej w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach, które odebrał Prezes RIGKatowice Tomasz Zjawiony, w ramach projektu "Śląskie. Zawodowcy", dzięki której Izba zapewni:

Czytaj więcej...

lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc