Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Aktualności

Prezes RIG w Katowicach poszukuje Asystenta do gabinetu!

Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach poszukuje Asystenta do swojego gabinetu!

Czytaj więcej...

Wyróżnienie Digital Finance Award dla Zakładów Farmaceutycznych Polpharma oraz TI INVESTING

Spółki Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A. i TI INVESTING otrzymały wyróżnienie Digital Finance Award dedykowane firmom, które proces zarządzania finansami oparły na implementacji innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Uhonorowanie laureatów odbyło się w trakcie kongresu Dyrektorów Finansowych w Sopocie.

Czytaj więcej...

XV Koncert Papieski w Pszczynie

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach wraz z Pszczyńskim Centrum Kultury oraz Miastem Pszczyna ma zaszczyt zaprosić na XV Koncert Papieski, poświećony pamięci papieża Jana Pawła II. Wydarzenie odbędzie się 7. kwietnia 2019r. o godzinie 17:00 w Sali Lustrzanej Muzeum Zamkowego w Pszczynie. 

Czytaj więcej...

Spotkanie z ekspertami rynku austriackiego

Zapraszamy do udziału w spotkaniu z ekspertami Austriackiej Agencji Rządowej ABA Invest in Austria oraz Kancelarii Prawnej LegalPartners z Austrii, które odbędzie się 3 kwietnia 2019 r. w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach (ul. Opolska 15, 40-084 Katowice). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Czytaj więcej...

Pierwiastek K! zakończony sukcesem

8 marca 2019 r. w siedzibie Izby odbyła się trzecia edycja autorskiego spotkania dla kobiet o nazwie Pierwiastek K!. Po raz kolejny był to wyjątkowy dzień pod wieloma względami. 14 prelegentek, 30 partnerów, strefa konsultacji, strefa networkingowa, strefa cateringowa - to wszystko można było znaleźć w RIG.

Czytaj więcej...

Zdecyduj o kierunkach rozwoju województwa śląskiego!

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do podzielenia się swoimi pomysłami i sugestiami dotyczącymi kierunków rozwoju województwa śląskiego, podczas konferencji „Śląskie z potencjałem. Inteligentne specjalizacje. Nowe otwarcie”, która odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. w sali obrad Sejmiku Województwa Śląskiego. Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. ochrona środowiska, nowe technologie, branża automotive i przemysł lotniczy, a także górnictwo i energetyka.

Czytaj więcej...

Ciekawi jutra – XXII edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”

Zapraszamy wszystkich rzetelnych i uczciwych przedsiębiorców do udziału w Programie "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2019. Jest to najstarszy ogólnopolski program certyfikujący przedsiębiorstwa w obszarze etyki biznesu. Biorąc udział w programie firmy z całej Polski mogą uwiarygodnić swoją uczciwość i rzetelność. Na złożenie deklaracji uczestnictwa przedsiębiorstwa mają czas do 31 maja b.r.

Czytaj więcej...

Szkolenie z elektronicznego rozliczania za rok 2018 - Twój e-PIT

W dniu 27.03.2019r. o godzinie 9:00 II Urząd Skarbowy w Katowicach zaprasza na szkolenie z zakresu elektronicznego rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych, za rok 2018, z wykorzystaniem usługi Twój e-PIT. Spotkanie odbędzie się w tutejszym urzędzie skrabowym, ul. Paderewskiego 32 B.

Czytaj więcej...

Współtwórz Forum Praktyk Branżowych!

Forum Praktyk Branżowych to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i pogłębiania kompetencji w zakresie specjalistycznych zamówień branżowych. Jest to narzędzie stworzone by stanowić wsparcie merytoryczne w praktyce przygotowywanych zamówień branżowych. 

Czytaj więcej...

V spotkanie Konsulów Generalnych oraz Konsulów Honorowych

19 marca o godzinie 16:00 w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach (ul. Opolska 15) odbędzie się V spotkanie Konsulów Generalnych oraz Konsulów Honorowych prowadzących działalność na południu Polski.

Czytaj więcej...

marzec 2019
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc