Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Aktualności

Podpisanie porozumienia o współpracy Indyjskiego Forum Małych i Średnich Przedsiębiorstw z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach

20 marca w siedzibie Izby zostało podpisane porozumienia o współpracy Indyjskiego Forum Małych i Średnich Przedsiębiorstw z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach. Strony umowy zobowiązały się do wzajemnego wsparcia, promocji gospodarczej między organizacjami, wspólnego działania na rzecz rozwoju wymiany przedstawicielstw handlowych, ekspertów.

Czytaj więcej...

Świętujemy 28 urodziny!

Dokładnie 28 lat temu, 21 marca 1990 roku, została zarejestrowana Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, powołana przez 103 założycieli 13 lutego tego samego roku. Dziękujemy tym wszystkim, którzy od blisko trzech dekad tworzą Izbę i przyczyniają się do rozwoju śląskiej przedsiębiorczości!

Czytaj więcej...

Marcowe Spotkanie Członkowskie za nami!

Na marcowe Spotkanie Członków i Sympatyków RIG w Katowicach został zaproszony specjalny gość – Poseł do Parlamentu Europejskiego – Jan Olbrycht. Przewodnim tematem była „Rezolucja o przyszłości finansów Unii Europejskiej”. Spotkanie miało miejsce 19 marca w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach.

Czytaj więcej...

Z misją w Izraelu

W marcu 2018 r. powołany został Pełnomocnik Prezesa RIG w Katowicach ds. Kontaktów Polsko–Izraelskich, którą to funkcję piastuje Pan Marek Kobiec. Nowopowołany pełnomocnik wszedł w skład delegacji Izby, która na czele z Wiceprezesem Tomaszem Zjawionym uczestniczyła 12-16 marca w wyjazdowej misji do Izraela.

Czytaj więcej...

Spotkanie współpracy Polska - Wschód

W dniu 20 marca 2018 r. (wtorek, godziny 10:00-13:00) Ambasada Białorusi w Polsce (02-952 Warszawa ul.Wiertnicza 58) wraz z partnerami planuje zorganizować kolejne robocze branżowe spotkanie, tym razem w zakresie teleinformatyki (ICT).

Czytaj więcej...

Wyjazd studyjny do Finlandii

Zapraszamy do udziału w wyjeździe studyjnym do Helsinek. Tematyką przewodnią wyjazdu, który odbędzie się w 13-18 kwietnia będą smart cities. W programie wizyty przewidziane zostały spotkania z firmami z obszaru nowych technologii oraz... rejs z możliwością networkingu z lokalnymi przedsiębiorcami.

Czytaj więcej...

Poszukujemy Specjalisty ds. Edukacji, Doradztwa i Projektów!

Poszukujemy Specjalisty ds. Edukacji, Doradztwa i Projektów! Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie:

Czytaj więcej...

Wiceprezesi Izby w Radzie Społeczno-Gospodarczej przy Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

W poniedziałek, 12 marca, uroczyście wręczono nominacje członkom nowej Rady Społeczno-Gospodarczej przy Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Wśród nich znalazło się trzech wiceprezesów RIG w Katowicach: Tomasz Zjawiony, Przesyław Grzywa i Janusz Dramski.

Czytaj więcej...

Powstało Regionalne Centrum Innowacji


1 marca 2018 r. w zarządzeniem Prezesa RIG w Katowicach zostało powołane do życia Regionalne Centrum Innowacji przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach (RCI).

Czytaj więcej...

Izabella Żyglicka w składzie ministerialnego Zespołu Roboczego ds. Wsparcia Przedsiębiorców

Izabella Żyglicka, Wiceprezes Izby i Rzecznik Praw Przedsiębiorców przy RIG w Katowicach została powołana do składu Zespołu Roboczego ds. Wsparcia Przedsiębiorców utworzonego przez Ministra Rozwoju i Finansów.

Czytaj więcej...

marzec 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc

PARTNERZY