Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Aktualności

Go Export - już niebawem!

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach już od ponad 25 lat wspiera małą i średnią przedsiębiorczość w Województwie Śląskim. Wydarzenie Go Export zrodziło się z poczucia obowiązku wspierania działalności międzynarodowej małych i średnich przedsiębiorstw. W Polskich działaniach eksportowych notuje się mało firm reprezentujących tą sferę biznesu.

Czytaj więcej...

Do sukcesu! Akademia Firm Rodzinnych - dołącz już dziś

hcesz wiedzieć jak skutecznie zarządzać firmą rodzinną? Potrzebujesz wiedzy z zakresu sukcesji oraz porad jak budować relacje, w których życie rodzinne i zawodowe są ze sobą nierozerwalnie związne? Marzysz, by firmę rodzinną wprowadzić na zagraniczne rynki? A może potrzebujesz zastrzyku wiedzy z zakresu prawa? Ta konferencja jest dla Ciebie!

Czytaj więcej...

I Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom – spotkanie firm z wartością dodaną”

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej oraz Partner Główny: ING Bank Śląski S.A. zapraszają na I Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom – spotkanie firm z wartością dodaną”, który odbędzie się w dniu 08 czerwca 2017 roku, w godz. 9.00-15.00, na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej.

Czytaj więcej...

Marketing i sprzedaż w pigułce - Program Młody Przedsiębiorca w Katowicach

9 śniadań networkingowych, 6 merytorycznych warsztatów i 5 mentorów biznesu – tak zapowiada się IV edycja Programu Młody Przedsiębiorca, która wystartowała w kwietniu 2017 roku. W wydarzeniach wezmą udział właściciele firm i spółek, którzy prowadzą biznes nie dłużej niż trzy lata i nie ukończyli jeszcze 35. roku życia. Inicjatywę, której organizatorem jest Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach po raz drugi strategicznie wspierać będzie Miasto Katowice

Czytaj więcej...

Otwarte posiedzenie Rady Izby

Serdecznie zapraszamy na otwarte...

Czytaj więcej...

Czas pracy RIG w okresie świątecznym

Przypominamy, że Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach będzie nieczynna w okresie świątecznym – od 14 do 17 kwietnia.

Jednocześnie chcieliśmy życzyć wszystkim spokojnych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy.

 

 

Zapraszamy na seminarium!

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach zaprasza do udziału w seminarium:
„Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw - nowe wyzwania i regulacje”.
Seminarium odbędzie się 31 maja 2017 r. w siedzibie Izby w Katowicach
przy ul. Opolskiej 15, o godzinie 17.00.

Czytaj więcej...

XIII Śniadanie Młodych Przedsiębiorców i Mentoring – Program Młody Przedsiębiorca w Katowicach

Forum Młodych Przedsiębiorców zaprasza na dwa nadchodzące wydarzenia: Mentoring – Program Młody Przedsiębiorca w Katowicach i XIII Śniadanie Młodych Przedsiębiorców!

Czytaj więcej...

Święto Europy: relacja z Gali

oku mija 60 lat od chwili podpisania Traktatu Rzymskiego, stanowiącego podwalinę Unii Europejskiej. 8 maja podczas uroczystej gali w Teatrze Rozrywki nie tylko celebrowano Święto Europy, ale też świętowano 25-lecie Chorzowskiej Delegatury RIG w Katowicach. Uroczystość została objęta Wysokim Patronatem Parlamentu Europejskiego, Wojewody Śląskiego, Marszałka Województwa Śląskiego, Przewodniczącego Sejmiku Województwa Śląskiego oraz Prezydenta Miasta Chorzów.

Czytaj więcej...

Hutnikom wszystkiego co najlepsze!

Dziś obchodzimy Dzień Hutnika. Wykonującym ten zawód składamy najlepsze życzenia! Przede wszystkim spokojnej i bezpiecznej pracy, samorealizacji, wytrwałości, siły oraz tego, aby Wasze życie zawsze pełne było ognia!

Czytaj więcej...

maj 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc

PARTNERZY