Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Aktualności

American Day w RIG w Katowicach

Już po raz czwarty Zespół ds. Współpracy Międzynarodowej Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach ma zaszczyt zaprosić na American Day w #RIGKatowice!

Czytaj więcej...

Go Export - kierunek Kanada!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu Go Export – kierunek Kanada!. Spotkanie odbędzie się 28 maja, o godz. 10:00, w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Tematyka poświęcona będzie możliwościom inwestycyjnym, podjęcia skutecznej współpracy z kanadyjskim sektorem biznesowym oraz uczelniami wyższymi.

Czytaj więcej...

Perły Europy rozdane!

62 lata temu zostały podpisane Traktaty Rzymskie, dające początek współczesnej Unii Europejskiej. Z tej okazji 6 maja w chorzowskim Teatrze Rozrywki po raz kolejny środowiska gospodarcze spotkały się podczas Gali z okazji Święta Europy organizowanej przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. Wśród nagrodzonych statuetkami Pereł Europy znaleźli się Tramwaje Śląskie S.A., Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach. Specjalne Perły Europy trafiły do rąk prof. dr hab. Andrzeja Klasika oraz Janusza Steinhoffa.

Czytaj więcej...

V Nadzwyczajne Posiedzenie Rady Przedsiębiorców

9 maja br. w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie odbędzie się V Nadzwyczajne Posiedzenie Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku MŚP.

Czytaj więcej...

"Śląskie z Potencjałem" - Dziękujemy za przybycie

11 kwietnia 2019 r. z sukcesem zakończyło się wydarzenie "Śląskie z potencjałem. Inteligentne specjalizacje. Nowe otwarcie" organizowane przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach we współpracy z władzami Województwa Śląskiego. Dziękujemy za przybycie i liczne słowa uznania. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Czytaj więcej...

Do kogo powędrują Perły Europy?

XXI Gala z okazji obchodów Święta Europy odbędzie się w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Wydarzenie organizowane jest przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach oraz Chorzowską Delegaturę RIG w Katowicach.

Czytaj więcej...

Dr Richard Bolstad w Polsce!

Zapraszamy na spotkanie z dr Richardem Bolstadem z Nowej Zelandii! Trener, mediator, prowadzący treningi w Azji i Australii, Ameryce i Europie, w tym także w Sarajewie, Kosowie oraz w Czeczeni. Skutecznie łączy efekty najnowszych badań naukowych z praktyką. Autor Metody Transforming Communication™.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Robertem Gwiazdowskim w Akademii WSB

W związku z planowanym w dn. 26 kwietnia spotkaniem z prof. Robertem Gwiazdowskim, które zostało odwołane z przyczyn niezależnych od organizatora informujemy, iż podobne wydarzenie jest organizowane przez Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej.

Czytaj więcej...

Serbia - opóźnienia w odprawach celnych - co dalej?

Narasta problem opóźnień w odprawach na terenie serbskich urzędów celnych, a co za tym idzie – rosną koszty. Podpowiadamy polskim eksporterom, co zrobić, by je zminimalizować? Zachęcamy do przeczytania artykułu przygotowanego przez 3 Cargo.

Czytaj więcej...

Przedświąteczne Spotkanie Członkowskie RIG w Katowicach

Przedswiąteczne Spotkanie Członkowskie RIG w Katowicach odbyło się 17 kwietnia br. w siedzibie RIG w Katowicach. Spotkanie merytorycznie zostało przygotowane przez dwie Komisje Rady tj. Komisję ds. Innowacyjności, Konkurencyjności i Współpracy Nauki z Biznesem oraz Komisję ds. Przemysłu.

Czytaj więcej...

maj 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc