Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Aktualności

Sprawdź instrumenty wsparcia dla MŚP!

Sprawdź instrumenty wsparcia dla MŚP. Celem projektu REGIOGMINA jest wypracowanie metod i instrumentów wsparcia ze strony samorządów lokalnych, działających w formule wielopoziomowego zarządzania z samorządem województwa i instytucjami wsparcia, na rzecz wzrostu konkurencyjności i innowacyjności lokalnych MŚP działających w kooperacji z kluczowymi firmami.

Czytaj więcej...

Conversational commerce - nowy sposób na skuteczną komunikację B2C

W ostatnich latach to maile były najważniejszym elementem komunikacji B2C… aż do teraz. Coraz częściej nie trafiają one do odbiorców, a ci zaczynają je nawet ignorować. Statystyki nie pozostawiają wątpliwości - tylko 20% maili jest otwieranych i jedynie w 2% przypadków dochodzi do interakcji (kliknięcie linku, odpowiedź, itd.).

Czytaj więcej...

Mentoring w ramach Programu Młody Przedsiębiorca w Katowicach

Mentoring w ramach Programu Młody Przedsiębiorca w Katowicach to cykl spotkań z ekspertami – praktykami biznesu, którzy będą pracować z wybranymi doświadczonymi przedsiębiorcami nad wyzwaniami i problemami, które napotykają w swojej działalności biznesowej. Inicjatywa ta realizowana przez Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach wspólnie z Miastem Katowice.

Czytaj więcej...

Konferencja: Prawo designu i mody. Kreowanie Produktu

O modzie i designie, w kontekście własności intelektualnej oraz rozwiązań prawnych, będą dyskutować w Katowicach uczestnicy konferencji - Prawo Designu i Mody. Kreowanie Produktu.

Czytaj więcej...

Te samorządy wspierają MŚP!

Ogólnopolski program „Samorząd wspiera MŚP” jest przedsięwzięciem towarzyszącym Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W pierwszym dniu wydarzenia odbyła się uroczysta Gala, podczas której ogłoszono wyniki 9. edycji Programu „Samorząd wspiera MŚP”.

Czytaj więcej...

Największa konferencja marketingowa na Śląsku - Golden Marketing Conference po raz drugi w Katowicach!

Golden Marketing Conference to wydarzenie, które narodziło się w sercu Wielkopolski. To w Poznaniu, w 2015 roku odbyła się pierwsza konferencja. Po fali sukcesów, powstał pomysł zorganizowania wydarzenia również w Katowicach i w Warszawie.

Czytaj więcej...

Praca Asystenta/ki w Gabinecie Prezesa RIG w Katowicach!

Poszukujemy Asystenta/ki w Gabinecie Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach! 

Czytaj więcej...

IX Konferencja Rada Nadzorcza

Zapraszamy do udziału w 9. edycji Konferencji Rada Nadzorcza, która odbędzie się 7 listopada 2019 roku roku (czwartek) w Dąbrowie Górniczej. Tradycyjnie Konferencja w całości poświęcona będzie praktycznym aspektom sprawowania kontroli, nadzoru właścicielskiego i funkcjonowania rad nadzorczych.

Czytaj więcej...

"Zrozumieć rynek" na 9. EKMŚP

Europejski Kongres MŚP, który odbył się w dniach 16-18 października br. sprawdził się jako doskonała platforma wymiany wiedzy i opinii, m.in. na temat tego, jakich warunków do funkcjonowania oraz rozwoju potrzebują mali i średni przedsiębiorcy. 

Czytaj więcej...

9. Europejski Kongres MŚP - PODSUMOWANIE

Smart Safe Solutions, czyli sprytne, bezpieczne i skuteczne rozwiązania – właśnie o nich mówiono podczas 9. Europejskiego Kongresu MŚP, który właśnie zakończył się w Katowicach.

Czytaj więcej...

listopad 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc